16:57 25.09.2020

"Київміськбуд" прийняв на баланс ЖК "Оберіг-2" корпорації "Укрбуд"

2 хв читати
"Київміськбуд" прийняв на баланс ЖК "Оберіг-2" корпорації "Укрбуд"

 ПрАТ "Холдингова компанія "Київміськбуд" прийняло на баланс житловий комплекс (ЖК) "Оберіг-2", повідомив президент компанії Ігор Кушнір.

"Ще +1 від "Укрбуду". Цього разу - "Оберіг-2" - один із найочікуваніших з боку інвесторів. Його не вдавалося прийняти так швидко, як хотілося, на це були свої об'єктивні причини. Але в результаті і його прийнято!", - написав він у п'ятницю у Facebook.

За словами президента компанії, найближчим часом на майданчику ЖК буде відновлено будівництво.

Раніше Кушнір повідомляв, що "Київміськбуд" підписав договір із Міністерством оборони України про добудову ЖК "Чарівне місто", а також чекає на зустріч із міністерством для обговорення ситуації з ЖК Art House.

Загалом "Київміськбуд" прийняв на баланс 15 об'єктів корпорації "Укрбуд", з яких три вже введено в експлуатацію.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження "Про заходи щодо розв’язання проблем інвесторів житлових комплексів, будівництво яких здійснювалося підприємствами - учасниками державної будівельної корпорації "Укрбуд", і доручив Міноборони спільно з іншими міністерствами його доопрацювати з урахуванням усіх зауважень. Документ, зокрема, дасть змогу Міноборони переукласти договори, укладені з корпорацією "Укрбуд", на ПрАТ "ХК Київміськбуд".

ХК "Київміськбуд" створено на базі майна державної комунальної будівельної корпорації "Київміськбуд" у 1994 році шляхом об'єднання в її статутному капіталі контрольних пакетів акцій 28 підприємств та інших активів. До складу ХК входять 40 АТ, в яких компанія володіє акціями, шість дочірніх підприємств та 51 підприємство на правах асоційованого члена.

Основним акціонером ПрАТ "ХК "Київміськбуд", згідно з даними Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку (НКЦПФР), на березень-2020 була Київська міська рада (80%).

Зареєстрований капітал ПрАТ "ХК "Київміськбуд" становить 16,535 млн грн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА