12:43 28.09.2020

Стартувало будівництво обходу м. Решетилівки - "Укравтодор"

1 хв читати
Стартувало будівництво обходу м. Решетилівки - "Укравтодор"

Стартувало будівництво обходу м. Решетилівки (Полтавська обл.) на маршруті Київ - Дніпро, повідомило Державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор") на своїй сторінці у Facebook у четвер.

"Укравтодор" зазначає, що ремонт відбуватиметься на ділянці понад 15 км, наразі тривають підготовчі роботи.

"Обхід буде виконано в цементобетоні: по дві смуги для руху транспорту в кожному напрямку. Ширина кожної смуги - 3,75 м. Товщина верхнього шару бетону - 26 см", - зазначили в агентстві.

На об'єкті працюють два підрядники: Onur Group Ukraine і RDS, одні з лідерів українського ринку дорожнього будівництва. Технагляд за процесом будівництва здійснює польська компанія B-Act Sp. z o.o.

"Ростдорстрой" поряд з компанією "Київшляхбуд" входить в українську групу RDS. Основні напрямки діяльності - будівництво, реконструкція та експлуатаційне обслуговування автомобільних доріг і мостів, будівництво аеродромних комплексів. Кінцевими бенефіціарними власниками групи компаній RDS є громадяни України Юрій Шумахер і Євген Коновалов.

ТОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл" (Київ) засновано в 2004 році. За даними Єдиного держреєстру, власниками компанії є громадяни Туреччини Іхсан і Онур Четінджевіз (50% і 49,77% відповідно). Зареєстрований капітал ТОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл" на січень 2020 становить 2,15 млн грн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА