Інтерфакс-Україна
20:50 28.09.2020

Ціна електроенергії для населення в поточному році не зміниться

1 хв читати
Ціна електроенергії для населення в поточному році не зміниться

Ціна на електроенергію для населення до кінця року залишиться незмінною, складаючи в рамках ПСО при споживанні до 100 кВт-год 90 коп / кВт-год, понад 100 кВт-год - 168 коп / кВт-год, повідомило Міністерство енергетики в понеділок.

"Міненерго і уряд неодноразово наголошували, що в умовах складної соціально-економічної ситуації ціна електроенергії для населення до кінця поточного року залишиться незмінною", - повідомляється на Facebook-сторінці Міненерго.

При цьому відомство зазначило, що ціна на електроенергію для населення не переглядалася з 2017 року і зараз є найнижчою серед всіх країн Європи, зокрема вона в 1,2-2 рази нижче, ніж у сусідніх з Україною країнах.

Як повідомлялося, в травні т.в.о. голови Міненерго Ольга Буславець заявляла про незмінність ціни електроенергії для населення в поточному році.

Розроблена урядом програма стимулювання економіки для подолання наслідків COVID-19 серед заходів зі стабілізації електроенергетичного сектора містить ініціативу поступового перегляду тарифів на електроенергію для домогосподарств.

Як уточнюється в доповненні до програми, розміщеному на урядовому порталі в червні, такі заходи дозволять забезпечити фінансову стабільність на ринку електроенергії.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НЕФКО вже завершило 24 проєкти у межах програми “Зелене відновлення України"

Обленерго повідомляють про можливі аварійні ситуації в електромережах внаслідок сильного вітру 13-14 березня

"Хмельницькобленерго" з початку березня отримало від постачальників 3 тис. вимог на відключення е/е споживачам

"Украерорух" в межах проєкту CEF дослідить динаміку обладнання літаків сучасною системою спостереження

Україна і Туреччина домовились збільшити обсяги торгівлі агропродукцією

"Укрфінжитло" вивчає можливість залучення іноземних банків до програми "єОселя"

"Рівнеазот" відновив роботу після вимушеної перерви через нестабільне електропостачання

Середня зарплата українців у лютому-2025 зросла на 2% - Work.ua

"Укрнафта" завершила сертифікацію інтегрованої системи управління за міжнародними стандартами

У Чернівецькій області почали посадку картоплі, під яку в 2025р. відведуть 35,9 тис. га

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА