Інтерфакс-Україна
16:49 05.10.2020

Наглядова рада Ощадбанку призначила Наумова головою правління

2 хв читати
Наглядова рада Ощадбанку призначила Наумова головою правління

Наглядова рада державного Ощадбанку (Київ) призначила з 3 жовтня головою правління фінустанови Сергія Наумова замість Андрія Пишного.

Згідно з повідомленням на сайті банку в понеділок, передання управління новому голові правління банку триватиме 30 днів із дати ухвалення рішення наглядовою радою (з 2 жовтня).

Як повідомлялося, наглядова рада Ощадбанку 17 червня 2020 року затвердила на посаді голови правління фінустанови на той час голову правління Піреус Банку (Київ) Наумова, якого було обрано під час конкурсу.

За день до цього заступник голови парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Олександр Дубінський висунув вимогу визнати конкурс із добору голови Ощадбанку таким, що не відбувся, і провести новий конкурс у зв'язку з інформацією про спробу підкупу членів наглядової ради банку на користь директора департаменту структурованого торгового фінансування Укргазбанку Геннадія Хелемського.

Нардеп закликав Міністерство внутрішніх справ і Службу безпеки України здійснити розслідування і визначити, чи був відправником листів Наумов, чи діючий голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Голова наглядової ради Ощадбанку Байба Апін підтвердила отримання SMS з невідомого номера з текстом, який можна тлумачити як такий, що містить корупційну складову, додавши, що про це вона поінформувала членів наглядової ради відповідно до положення про антикорупційну політику.

Апін наголосила, що на результати конкурсу це повідомлення не вплинуло, водночас результати відповідного конкурсу заблокував Печерський райсуд.

Призначення Наумова на посаду голови правління Ощадбанку стало можливим після того, як 15 вересня 2020 року Печерський райсуд задовольнив його клопотання і скасував своє попереднє рішення про забезпечення позову.

Пізніше, 22 вересня, Національний банк України (НБУ) погодив Наумова на посаду голови правління Ощадбанку.

Як повідомлялося, відповідну посаду також претендували заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн, заступник голови правління ПриватБанку Галина Пахачук і заступник голови правління ПУМБ Сергій Магдич.

Ощадбанк засновано в 1991 році. Його єдиним власником є держава.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 серпня 2020 року за розміром загальних активів Ощадбанк посідав друге місце (275,81 млрд грн) серед 75 банків, що діяли в країні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Індекс українських акцій WIG-Ukraine впав у середу майже на 7% на песимізмі щодо досягнення миру

Приєднання до SEPA може принести бізнесу і населенню Україні до EUR100 млн на рік – ІЕД

Ліміт суми кредиту за програмою "єОселя" має зростати пропорційно здорожчанню вартості житла – думка

НБУ продовжив до кінця травня обговорення умов страхування відповідальності надавачів нефінансових платіжних послуг

Найбільшу ділянку Земельного банку передано в суборенду на 14 років за 78,6 млн грн - Мінекономіки

Україна працює над відкриттям до кінця 2025р всіх 45 категорій Реєстру збитків - Шмигаль

Комісія з добору кандидатів у члени НКРЕКП допустила до конкурсу 18 з 19 претендентів

У разі примусового стягнення боргу за опалення переплата становитиме на 25% більше суми заборгованості – "Київтеплоенерго"

Мінрозвитку хоче передати українські аеропорти на утримання приватному сектору

Підписання Україною угоди про відкрите море стане свідченням відданості курсу євроінтеграції – нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА