Інтерфакс-Україна
18:37 05.10.2020

Coca-Cola припинить виробництво кокосової води Zico, може перестати випускати низку брендів

2 хв читати
Coca-Cola припинить виробництво кокосової води Zico, може перестати випускати низку брендів

Американська Coca-Cola Co., найбільший у світі виробник безалкогольних напоїв, припиняє випуск кокосової води під брендом Zico і вивчає можливість відмови від низки найменш популярних версій Coke і Diet Coke, скорочуючи лінійку продукції через пандемію коронавірусу.

Рішення відмовитися від виробництва Zico до кінця року "припадає на той період, коли ми вкрай сфокусовані на задоволенні бажань і потреб наших клієнтів", повідомила представник компанії, слова якої наводить видання The Wall Street Journal.

Компанії частково або повністю належать 500 брендів у всьому світі. Минулого року вона повідомила, що має намір зменшити їх кількість більше ніж наполовину. Ці заходи є частиною більш масштабної реструктуризації, пов'язаної з пандемією коронавірусу, що передбачає скорочення робочих місць і перегляд ринкової стратегії.

Coca-Cola придбала міноритарний пакет акцій Zico за $15 млн у 2009 році, а в 2013 році купила весь бренд. Тоді сегмент кокосової води був невеликою, але зростаючою категорією на ринку США, і Zico була другим за величиною брендом.

Водночас Zico так і не зуміла обійти лідера ринку - Vita Coco, тоді як продаж кокосової води в США за останні роки впав. Роздрібний продаж кокосової води скоротився до $528 млн у 2019 році, на 22% порівняно з 2015 роком, згідно з даними Euromonitor International.

Продаж у США зріс під час пандемії - на 4,4% з початку року дотепер, згідно з даними Nielsen. Водночас продаж Zico за цей період впав на 46%.

Акції компанії під час торгів у Нью-Йорку в понеділок дешевшають на 0,04%.

ОСТАННЄ

Бізнес-омбудсменом замість експосла Канади Ващука стане експосол Німеччини Фельдгузен

Фінансування Плану гуманітарного реагування для України у 2025р. впало до 51,8% за скорочення плану на 15% – ООН

Оновлена стратегія управління держборгом України зберігає фокус на залученні роздрібних інвесторів

НБУ підвищив порогове значення заборгованості для даних з кредитреєстру до 86,47 тис. грн

Держбанк організував з 5 банками консорціумний кредит на 21,5 млрд грн для підприємства ОПК під держгарантію

"Укрнафта" завершила ребрединг колишніх АЗК Shell

Ліцензування "Ростехнадзором" блоку ЗАЕС нікчемне і не несе правових наслідків – Міненерго

Світовий банк позичив Україні $196,3 млн під гарантії Японії за проєктом SURGE зміцнення фіскального управління

Громади затвердили 97% місцевих бюджетів на 2026 рік

Імпорт е/е в Україну збільшився удвічі завдяки падінню цін в країнах ЄС на різдвяні канікули – очільник "Укренерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА