10:57 07.10.2020

"Нова пошта" почала приймати застосунок "Дія" для ідентифікації клієнтів

1 хв читати
"Нова пошта" почала приймати застосунок "Дія" для ідентифікації клієнтів

Логістична компанія "Нова пошта" з 5 жовтня 2020 року почала приймати електронні документи застосунку "Дія" для ідентифікації та верифікації особи під час надання послуг.

"Це означає, що тепер клієнти компанії, які отримують посилки, вантажі та грошові перекази у відділенні, на прохання оператора пред'явити документи, що засвідчують особу, можуть надати замість паперових електронні версії паспорта громадянина України (ID-картки), закордонного паспорта або водійські права з мобільного застосунку "Дія" версії 2.0 і вище", - повідомила компанія.

Крім того, за допомогою застосунку "Дія" клієнти "Нової пошти" зможуть пройти процедуру верифікації під час здійснення фінансових операцій на суму від 5 тис. грн, як того вимагає законодавство про фінмоніторинг, згідно з яким оператор відділення раз на рік зобов'язаний зробити копію паспорта, завірити його у клієнта і завантажити в систему.

"ІТ-команда групи компаній "Нова пошта" провела спільну роботу з Міністерством цифрової трансформації. Ми стали одними з перших, хто протестував нову версію програми, яка дає змогу зчитувати документи за допомогою сканера оператора. Завдяки спільним зусиллям ми отримали технічну можливість приймати електронні документи із застосунку "Дія" - наголосив СЕО "Нова пошта" Олександр Бульба, слова якого наводить прес-служба компанії.

РЕКЛАМА
Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА