Інтерфакс-Україна
12:36 07.10.2020

"Нова пошта" призупиняє надання послуги "Сейф-сервіс" через зловживання шахраями

1 хв читати

"Нова пошта" з 7 жовтня призупиняє надання послуги "Сейф-сервіс", повідомила прес-служба групи компаній у середу.

Згідно з прес-релізом, цю послугу було запущено в тестовому режимі в серпні 2020 року для здійснення безпечних онлайн-угод.

"Продавець замовляв послугу через мобільний застосунок або бізнес-кабінет. При цьому грошові кошти за товар не йшли відразу на рахунок продавця, а резервувалися. Лише після того, як покупець оглядав і забирав посилку, гроші перераховувалися на картку продавцеві. Така послуга зручна й корисна і для продавця, і для покупця, тому мала попит", - розповіли в компанії.

Призупинення послуги, як зазначено в повідомленні "Нової пошти", пов'язане зі зловживанням нею шахраями.

"На жаль, ми бачимо, що послугою почали зловживати шахраї. Вони нібито від імені "Нової пошти" надсилають клієнтам повідомлення з номером неіснуючої експрес-накладної та посиланням на підробний сайт для оплати. Ми постійно блокуємо такі сайти й номери, але шахраї не зупиняються. Тому, щоб захистити своїх клієнтів, компанія вирішила призупинити дію послуги", - зазначено в повідомленні.

"Нова пошта" зазначає, що всі угоди, створені клієнтами до моменту відключення послуги, буде здійснено у звичайному порядку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ринок пального в Україні повністю забезпечено ресурсом – Міненерго

В Україні запускають комплексний проєкт із модернізації зрошувальних систем

Аграрії на прифронтових територіях зможуть отримати компенсацію до 4,7 тис. грн за гектар пошкоджених посівів - Свириденко

Свириденко: Підприємці зможуть отримати гранти на будівництво овочесховищ і фруктосховищ

Потреба в імпорті Україною 4 млрд куб. м природного газу стосується всієї зими, загроз імпорту немає – Мінекономіки

Україна потребує імпорту 4 млрд куб. м газу для проходження зими, дефіцит фінансування близько $100 млн

Amber Dragon Ukraine Infrastructure Fund I оголосив про 1-ше закриття на EUR200 млн

Ощадбанк і GROSSDORF кредитуватимуть закупівлю аграріями добрив під весняну посівну кампанію-2026

Україна у 2025 р. збільшила імпорт електрогенераторів у 2,3 раза, акумуляторів – на 55%

Кабмін розподілив 2,56 млрд грн на закупівлю обладнання мобільної розподіленої генерації - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА