17:28 08.10.2020

ЄБА побоюється відновлення перевірок під час карантину для агресивного наповнення бюджету

1 хв читати
ЄБА побоюється відновлення перевірок під час карантину для агресивного наповнення бюджету

Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА) побоюється відновлення податкових перевірок під час карантину з метою агресивного наповнення бюджету, повідомила асоціація в прес-релізі в четвер.

"Бізнес-спільнота закликає Верховну Раду утриматися від впровадження норм, які можуть стати додатковим інструментом тиску на бізнес. Так, важливо не допустити скасування мораторію на перевірки до завершення дії карантину, аби компанії могли й надалі працювати та шукати можливості вистояти в цей непростий час", - зазначає ЄБА.

"Дуже сподіваємося, голос бізнесу буде почуто і ми все-таки продемонструємо, що є цивілізованою європейською країною, яка підтримує, а не ще більше блокує діяльність бізнесу в період кризи", - додали в асоціації.

За даними ЄБА, побоювання бізнесу пов'язані з поширенням в ЗМІ інформації про те, що СБУ звернеться до комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики з вимогою розглянути питання про відновлення податкових перевірок. Окрім цього, скасування мораторію на перевірки під час карантину міститься серед пропозицій законопроекту №4101.

"Так, у компаній-членів Асоціації є перестороги, що, як наслідок впровадження таких пропозицій, державні контролюючі органи потенційно будуть змушені виконувати завдання з агресивного залучення коштів до бюджету", - зазначає ЄБА.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА