13:53 16.10.2020

НБУ заперечує внесення головою подання до Ради Нацбанку про звільнення своїх заступників

1 хв читати
НБУ заперечує внесення головою подання до Ради Нацбанку про звільнення своїх заступників

Національний банк України (НБУ) заперечує внесення головою центробанку Кирилом Шевченком подання до Ради Нацбанку про звільнення своїх діючих заступників, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі НБУ в п'ятницю.

"Голова НБУ не робив подання Раді НБУ про звільнення своїх діючих заступників", - зазначено в повідомленні.

Як повідомив у п'ятницю вранці агентству "Інтерфакс-Україна" член Ради НБУ Віктор Козюк, призначене на п'ятницю засідання Ради скасували з технічних причин. Член Ради Василь Горбаль уточнив, що наступне планове засідання - 27 жовтня.

До порядку денного засідання ради було внесено питання затвердження аудитора і пункт "різне". Як уточнив агентству "Інтерфакс-Україна" член ради Василь Горбаль, попри те, що договір із нинішнім аудитором НБУ - Ernst&Young – було підписано у 2019 році на наступні п'ять років, закон про центробанк передбачає щорічне затвердження аудитора до 5 листопада. Другий пункт порядку денного - "різне", за його словами, є стандартним для засідань Ради.

Деякі ЗМІ напередодні засідання стверджували, що на ньому могло бути порушене питання про звільнення першого заступника глави НБУ Катерини Рожкової, якій нещодавно Рада оголосила догану й висловила недовіру, проте офіційного підтвердження цієї інформації немає.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА