Інтерфакс-Україна
12:12 20.10.2020

Програма "Велике будівництво" не закінчиться після місцевих виборів - Зеленський

1 хв читати
Програма "Велике будівництво" не закінчиться після місцевих виборів - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що реалізація програми "Велике будівництво" не закінчиться після запланованих на 25 жовтня місцевих виборів.

"Для реалізації пункту програми "Комфортна країна" ми розпочали "Велике будівництво". І це не просто назва чергової державної програми. Усі бачать, що в країні дійсно йде велике будівництво. Ми "зшиваємо" Україну. Не лише ідеями. А й дорогами та мостами", - сказав Зеленський під час щорічного послання до Верховної Ради у вівторок.

"Цього року - це 4 тисяч кілометрів доріг державного значення і 2 тисячі - місцевого значення. 100 шкіл, 100 садочків, 100 спортивних об'єктів, 210 приймальних відділень з новітнім медичним обладнанням. Коли ми озвучили ці цифри на початку року, багато хто не вірив. Але більшість із цих об'єктів уже готові, і до кінця року ми виконаємо цей план", - додав глава держави.

Президент наголосив, що нинішня влада не затягує, а закінчує будівництво низки об'єктів, яке було розпочато в попередні роки.

"Велике будівництво", незважаючи на давню традицію української політики, не закінчиться після місцевих виборів. А стане ще масштабнішим", - додав Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НБУ оштрафував "Лінеура Україна" на 9,6 млн грн та попередив "Укрпошту" через неналежний фінмоніторинг

СОТ поліпшила прогноз світової торгівлі товарами у 2025 р. до зростання на 0,9% зі спаду на 0,2%

Укрзалізниця планує збільшити частку денного швидкісного руху до 30% за 3 роки

Британський суд видав наказ про арешт активів ексвласника банку "Фінанси та кредит" Жеваго через несплату 1,5 млрд грн

Українці у липні збільшили чисту купівлю готівкового євро до еквівалента $312 млн – НБУ

Зиски від об’єднання енергоринків України та Європи в рази переважать витрати на цей процес – СЕО "Укренерго"

Агрегатори будуть одними з ключових гравців спільного енергоринку України та Європи – СЕО "Укренерго"

З/п №12087-д вирішальний для інтеграції енергоринків, але потребує значних зусиль для впровадження європейських правил – думка

НБУ планує дозволити небанківським установам отримувати ліцензію на валютні операції

Інфляція у річному вимірі скоротилася до 14,1% після дефляції 0,2% у липні - Держстат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА