Інтерфакс-Україна
14:45 21.10.2020

"Укравтодор" відновлює ремонт дороги від Ізмаїлу до Вилкового

2 хв читати
"Укравтодор" відновлює ремонт дороги від Ізмаїлу до Вилкового

Державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор") розпочало ремонтні роботи на ділянках маршруту від м. Ізмаїлу до м. Вилкового протяжністю 34 км (Одеська обл.).

Як повідомляється на сторінці "Укравтодору" у Facebook, наразі роботи виконують на 10-кілометровій ділянці від м. Кілії до межі з Ізмаїльським районом. Тут уже розпочалося облаштування основи зі щебенево-піщаною сумішшю.

Підрядна організація - ТОВ "Ростдорстрой".

Зазначається, що також тривають роботи з розробки проектно-кошторисної документації на оновлення ділянки протяжністю 24 км від м. Кілії до м. Вилкового. Роботи планується розпочати на початку наступного року.

За даними агентства, проїхати оновленим маршрутом водії зможуть наступного року.

Загалом в Одеській області "Укравтодор" у 2020 році планує відновити 194 км доріг.

"Ростдорстрой" поряд із компанією "Київшляхбуд" входить до групи RDS. Основні напрями діяльності - будівництво, реконструкція та експлуатаційне обслуговування автомобільних доріг і мостів, будівництво аеродромних комплексів.

Станом на липень 2020 року RDS працювала у дев'яти регіонах України і мала десять виробничих баз. Зокрема, будувала бетонну дорогу Н-14 "Кропивницький - Миколаїв", а в рамках реконструкції траси Н-31 "Дніпро - Решетилівка" в Полтавській області - шляхопровід через залізницю і ділянку першої бетонної дороги в Україні. У 2019 році компанія виграла тендер Світового банку на проведення робіт на трасі першої категорії М-03 "Київ - Харків - Довжанський".

Кінцевими бенефіціарними власниками групи компаній RDS є громадяни України Юрій Шумахер і Євген Коновалов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські аграрії опанують європейські вимоги і стануть частиною європейської агроспільноти не пізніше 2035р - думка

Валютні інтервенції НБУ впали за тиждень на 40,6% на фоні збільшення купівлі валюти населенням

НБУ відкликав ліцензію СК "Джерело страхування" та виключив страховика з Держреєстру фінустанов

Лідери українського ритейлу в І півріччі збільшили виручку на 17% - дослідження

GORO Mountain Resort відкрив для інвестицій другий готель комплексу ONDE

В НБУ вірять в побудову в Україні локального ринку капіталу

Фонд гарантування вкладів фізосіб повернув зі США близько $44 млн Промінвестбанку

"Кернел" у 2025ФР збільшив чистий прибуток на 42%, у 2026р відновить "ТрансБалкТермінал" та розвиватиме ВДЕ

ОПЕК+ у листопаді збільшить квоту з видобутку на 137 тис. б/д, але з урахуванням компенсацій зростання має бути більш помірним

Кабмін ввів у наглядову раду УЗ колишню єврокомісарку Беньковську та ексочільника ДФС Мокляка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА