Інтерфакс-Україна
19:15 21.10.2020

Уповноважений уряду України з питань держборгу очолив робочу групу з координації переговорів із МВФ

1 хв читати
Уповноважений уряду України з питань держборгу очолив робочу групу з координації переговорів із МВФ

Кабінет Міністрів України створив міжвідомчу робочу групу з питань координації переговорів із Міжнародним валютним фондом (МВФ), яку очолить урядовий уповноважений із питань управління державним боргом Юрій Буца.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні в середу.

Робоча група створена у формі тимчасового консультативно-дорадчого органу Кабміну, який створений для виконання зобов'язань української сторони в рамках програми stand-by, зазначив Мінфін на сайті за підсумками засідання уряду.

До складу групи також увійшли заступник міністра фінансів з питань євроінтеграції Юрій Драганчук (заступник голови групи), радник міністра фінансів Юлія Пашко та начальник відділу співпраці з МВФ управління міжнародного співробітництва Мінфіну Дмитро Манцуров (секретар робочої групи).

Україна розраховує отримати $700 млн до кінця 2020 року в рамках діючої програми stand-by.

Як вказав Драганчук, Україна виконує структурні маяки у рамках цієї програми - у червні були затверджені плани зі скорочення NPL держбанків, а також спрощена процедура зміни постачальників газу для побутових споживачів, у вересні ухвалено законодавство для переведення Держподаткової та митниці у формат єдиної юрособи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністр фінансів України оцінює дефіцит фінансування на 2026р у EUR16 млрд

Україна отримає від Японії понад $246 млн

Міністри фінансів G7 обговорили варіанти посилення тиску на РФ

Ексголова Держтуризму Олеськів: ЄС посилює довіру до туристичного ринку, захищаючи споживачів і бізнес, а Україна досі стоїть на місці

Держгеонадра призначили на 11 грудня аукціон на 4 вуглеводневі ділянки за ціною в 0,5 млрд грн

Обсяг поставок LNG із США "Нафтогазом" та ORLEN досяг 400 млн куб. м

Рішення суду ЄС скасовує держфінансування проєкту АЕС "Пакш-2" в Угорщині, але не забороняє будівництво

Банки з часу підписання меморандуму в червні-24 видали енергокредитів на 1,4 ГВт

"Метінвест" завершив I півріччя зі збитком $58 млн, EBITDA знизилось на 49%

Україна відкриє рахунок в НБУ для акумуляції внеску в бюджет ЄС, проте просить відтермінувати деякі норми

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА