17:11 22.10.2020

"МАУ" вперше з 2014 року виплатила державний авіазбір за пасажирські перевезення - джерело

1 хв читати
"МАУ" вперше з 2014 року виплатила державний авіазбір за пасажирські перевезення - джерело

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" ("МАУ", Київ) виплатила державі авіаційний збір за пасажирські та вантажні авіаперевезення за серпень у розмірі 4,641 млн грн.

Як повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в держапараті, 21 жовтня 2020 року "МАУ" перерахувала державіазбір за пасажирські та вантажні перевезення за період із 7 до 31 серпня 2020 року в розмірі 4,641 млн грн.

Джерело також наголосило, що державіазбір за перевезення пасажирів "МАУ" не виплачувала з 2014 року.

Як повідомлялося, в липні 2020 року Верховна Рада встановила розмір й особливості стягнення державного збору за кожного пасажира, що вилітає з аеропортів України, і за кожну тонну вантажу, що відправляється або прибуває до аеропортів країни.

Цим рішенням парламент удосконалив наявний раніше механізм стягнення державних авіазборів, які є основним джерелом надходження до державного спеціалізованого фонду фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях, за рахунок якого повністю утримується і здійснює свою діяльність Державна авіаційна служба України.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА