08:54 27.10.2020

Японія має намір досягти вуглецевої нейтральності до 2050 року

1 хв читати
Японія має намір досягти вуглецевої нейтральності до 2050 року

Японія планує звести до нуля викиди парникових газів в атмосферу до 2050 року, заявив прем'єр-міністр країни Есіхіде Суга.

У своєму першому зверненні до парламенту в понеділок Суга сказав, що має намір зробити стійку економіку основою стратегії розвитку і "докласти максимум зусиль для побудови екологічно чистого суспільства". Це, зокрема, передбачає створення "суспільства, вільного від викидів".

"Реагування на зміну клімату більше не є перешкодою для економічного зростання, - сказав прем'єр. - Ми повинні змінити нашу думку і зрозуміти, що прийняття рішучих заходів проти зміни клімату призведе до змін у промисловій структурі і економіці, що забезпечить ще більше зростання".

Раніше влада Японії заявляла, що може знизити викиди парникових газів на 80% до 2050 року і відмовитися від них "якомога швидше" в другій половині поточного століття. Така позиція викликала істотну критику за кордоном. Тепер же Японія має намір досягти цього одночасно з країнами Європейського союзу і Великою Британією, які вже поставили перед собою аналогічну мету.

Китай минулого місяця заявив про намір досягти вуглецевої нейтральності до 2060 року.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА