11:11 11.11.2020

Асоціація ритейлерів України просить уряд не впроваджувати карантин вихідного дня

2 хв читати
Асоціація ритейлерів України просить уряд не впроваджувати карантин вихідного дня

Асоціація ритейлерів України (RAU) і Українська рада торгових центрів (УРТЦ) виступають проти впровадження карантину вихідного дня і пропонують Міністерству охорони здоров'я підписати меморандум про порядок роботи підприємств торгівлі та ТРЦ на час карантину.

"З метою досягнення чіткого порядку роботи добросовісних суб'єктів господарювання у сфері ритейлу, які готові дотримуватися всіх санітарних норм, RAU і УРТЦ готові запропонувати МОЗ підписати меморандум, у якому узгодити ширший і чіткіший порядок роботи підприємств торгівлі та ТРЦ на час карантину", - йдеться у зверненні галузевих об'єднань до влади.

Асоціації підтримують здійснення належного контролю органами державними влади за дотриманням карантинних норм у ТРЦ і магазинах і вважають, що мають бути закриті саме суб'єкти, які не можуть правильно організувати безпечну роботу свого закладу.

На їхню думку, в разі впровадження обмежень роботи магазинів у вихідні дні або часу їх роботи кількість споживачів у торговельних закладах зросте в інші дні, що призведе до черг і скупчень, зокрема в громадському транспорті, оскільки такі заходи не вплинуть на зменшення споживчого попиту. У зв'язку з цим не впроваджувати карантин вихідного дня для торговельних закладів, а сприяти налагодженій роботі з метою рівномірного розподілу покупців.

Ритейлери пропонують також дозволити провадження господарської діяльності в "червоній" зоні закладам торгівлі, ТРЦ та іншим підприємствам, оскільки це створює додаткові ризики для суб'єктів господарювання і не має позитивного впливу на зменшення захворюваності.

Крім того, RAU і УРТЦ наполягають на оновленні затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря України протиепідемічних заходів для окремих видів діяльності з метою їх актуалізації в ситуації, яка склалася на території України.

"На думку асоціацій, необхідно зосередитися не на встановленні заборон працювати окремим категоріям бізнесу, а на правильній організації роботи з дотриманням санітарних норм, незалежно від того, йдеться про магазин продуктів харчування, дитячих товарів, будівельних матеріалів, одягу тощо", - зазначено у зверненні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Міненерго відзначає стабільність роботи енергосистеми України, незважаючи на низькі запаси вугілля

Кабмін схвалив постачання "Нафтогазом" газу державним і комунальним медичним закладам на умовах бюджетних організацій

Житловий фонд у середньому в країні підключений до теплопостачання на 45%, у двох областях на 100% - Мінрегіон

Німеччина отримала й обговорить пропозицію України про додатковий транзит газу за спецумовами - посол

Україна з початку жовтня знизила запаси в ПСГ на 2%

Європа може прийняти запуск "Північного потоку-2" без сертифікації

Для транспортування додаткових обсягів через ГТС України на спецумовах знадобиться спільна робота регулятора, ОГТСУ і "Нафтогазу" - Зеркаль

Фонд соціального страхування України компенсував заробіток медпрацівникам на самоізоляції на 27 млн грн

Запитуваний Молдовою як допомога України обсяг газу становить 15 млн куб. м - голова енергокомітету Ради

Рада може ухвалити поправки до регламенту для уникнення затягування бюджетного процесу надалі - голова комітету

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА