11:11 11.11.2020

Асоціація ритейлерів України просить уряд не впроваджувати карантин вихідного дня

2 хв читати
Асоціація ритейлерів України просить уряд не впроваджувати карантин вихідного дня

Асоціація ритейлерів України (RAU) і Українська рада торгових центрів (УРТЦ) виступають проти впровадження карантину вихідного дня і пропонують Міністерству охорони здоров'я підписати меморандум про порядок роботи підприємств торгівлі та ТРЦ на час карантину.

"З метою досягнення чіткого порядку роботи добросовісних суб'єктів господарювання у сфері ритейлу, які готові дотримуватися всіх санітарних норм, RAU і УРТЦ готові запропонувати МОЗ підписати меморандум, у якому узгодити ширший і чіткіший порядок роботи підприємств торгівлі та ТРЦ на час карантину", - йдеться у зверненні галузевих об'єднань до влади.

Асоціації підтримують здійснення належного контролю органами державними влади за дотриманням карантинних норм у ТРЦ і магазинах і вважають, що мають бути закриті саме суб'єкти, які не можуть правильно організувати безпечну роботу свого закладу.

На їхню думку, в разі впровадження обмежень роботи магазинів у вихідні дні або часу їх роботи кількість споживачів у торговельних закладах зросте в інші дні, що призведе до черг і скупчень, зокрема в громадському транспорті, оскільки такі заходи не вплинуть на зменшення споживчого попиту. У зв'язку з цим не впроваджувати карантин вихідного дня для торговельних закладів, а сприяти налагодженій роботі з метою рівномірного розподілу покупців.

Ритейлери пропонують також дозволити провадження господарської діяльності в "червоній" зоні закладам торгівлі, ТРЦ та іншим підприємствам, оскільки це створює додаткові ризики для суб'єктів господарювання і не має позитивного впливу на зменшення захворюваності.

Крім того, RAU і УРТЦ наполягають на оновленні затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря України протиепідемічних заходів для окремих видів діяльності з метою їх актуалізації в ситуації, яка склалася на території України.

"На думку асоціацій, необхідно зосередитися не на встановленні заборон працювати окремим категоріям бізнесу, а на правильній організації роботи з дотриманням санітарних норм, незалежно від того, йдеться про магазин продуктів харчування, дитячих товарів, будівельних матеріалів, одягу тощо", - зазначено у зверненні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Fitch зберегло рейтинг "ДТЕК ВДЕ" "B-" у списку на перегляд для можливого зниження

ВС переніс на 16 грудня перегляд рішення щодо виплати ПриватБанком А-Банку 364 млн грн

Держказначейство відклало оплату 3 млрд грн захищених видатків держбюджету - екс-заступник міністра економіки

Україна в 2020 р досягла найбільшого успіху в реформуванні газового сектора - звіт Європейської Енергоспільноти

Європейське Енергоспівтовариство закликає відновити незалежність українського енергорегулятора - звіт

Падіння промвиробництва в Україні у жовтні-2020 прискорилося до 5%, але з ефектом календарних днів спад сповільнився до 3,9% - Держстат

Ситуація на ринку зерна з виконанням форвардних контрактів складна і досі критична - УЗА

Понад 30% всіх медикаментів замовляють жителі сіл та селищ міського типу - "Нова пошта"

Україна піднялася на 20 позицій за якістю доріг у міжнародному рейтингу The Legatum Prosperity Index

Прибуток банківської системи України у жовтні скоротився в 1,6 раза - НБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА