Інтерфакс-Україна
06:54 13.11.2020

З початку карантину 406 тис. українців працевлаштувалися через службу зайнятості

1 хв читати
З початку карантину 406 тис. українців працевлаштувалися через службу зайнятості

З початку карантину 406 тис. українців було працевлаштовано через службу зайнятості, повідомив глава комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

"Ви знаєте, скільки працевлаштованих з початку карантину, з березня місяця? 406 тис. працевлаштованих через службу зайнятості", - сказав Гетманцев в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" в четвер.

Водночас нардеп зазначив, що протягом 10 років 5 млн 300 тис. людей в Україні не отримували жодної копійки доходів, а в 2019 році таких людей було понад 13 млн.

"Ви знаєте, скільки людей в Україні не отримували протягом 10 років жодної копійки доходів, з людей працездатного віку, які не підприємці і не пенсіонери? 5 млн 300 тис. Це що означає? Людина ж таки не святим духом харчувався. Людина просто живе в тіні. За 2019 рік понад 13 млн людей не отримали жодної копійки доходів. Це держава, економіка якої у своїй більшості перебуває в тіні", - наголосив Гетманцев.

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=_1jbqktknYw

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДПС за 6міс.-2025 перевиконала план надходжень до держбюджету на 10,4% - в.о. голови Карнаух

Угода щодо лібералізації торгівлі - це новий етап у контексті процесу вступу України в ЄС - Єврокомісія

Частка NPL у банківському секторі у червні скоротилась до 27,9% - НБУ

Зростання ВВП за затягування війни уповільниться 2026 р. до 2,4%, оборона потребуватиме ще 775 млрд грн – Бюджетна декларація

Узгоджено ключові принципи, на яких розбудують зону вільної торгівлі між Україною та ЄС - Стефанішина

НБУ обмежив двом КС окремі види фінансових послуг до кінця року

Кабмін прогнозує прискорення зростання ВВП України до 4,5% у 2026 р. та 5% у 2027 р. - Бюджетна декларація

ПриватБанк продасть "безнадійні" кредити на суму 5,2 млрд грн через СЕТАМ

Законопроєкт про збільшення видатків держбюджету-2025 на 449 млрд грн зареєстрований в Раді

Масштабну приватизацію дуже важливо поєднати з пенсійною реформою – секретар Ради з підтримки підприємництва Каціон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА