Інтерфакс-Україна
11:37 16.11.2020

НБУ спростив процедуру ідентифікації під час видачі виплат населенню через операторів поштового зв'язку

1 хв читати
НБУ спростив процедуру ідентифікації під час видачі виплат населенню через операторів поштового зв'язку

Національний банк України (НБУ) спростив процедуру ідентифікації та верифікації одержувачів пенсій, грошової допомоги та субсидій, інших виплат населенню через операторів поштового зв'язку, повідомила прес-служба НБУ в понеділок.

"Відтепер працівник оператора поштового зв'язку під час виплати на суму від 5 тис. до 30 тис. грн для ідентифікації та верифікації має лише звірити ідентифікаційні дані клієнта із зазначеними у виплатних документах або бланках поштових переказів", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що після звіряння клієнт і представник поштового оператора проставляють власноручні підписи у виплатних документах.

Відповідні зміни внесено постановою правління НБУ від 12 листопада 2020 року №145, яку оприлюднено на сайті центробанку та яка набуває чинності з 14 листопада 2020 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Раді коаліції озвучили варіант ухвалення закону про SEPA з відкладеним набуттям чинності

"Укрнафта" спільно з "Повернись живим" реалізували спільні проєкти допомоги війську на 1,3 млрд грн

Знайдено можливість вивільнити щонайменше 800 МВт електричної потужності - Свириденко

Воєнний стан не звільняє державу від сплати пені за затримку відшкодування ПДВ — КАС ВС

Попит на легкові авто з Китаю в Україні у листопаді зріс майже уп'ятеро - "УкрАвтопром"

Новорічний стіл українців за рік подорожчав на 10% - до 3980 грн - науковці

Уже 300 тис. українців активували програму "3000 км Україною" від УЗ, оформлено понад 24 тис. квитків - Свириденко

Понад 410 тис. заявок подано на 6,5 тис. грн "Зимової підтримки" для вразливих категорій, завтра останній день подачі - Свириденко

"Нова пошта " закриває останнє відділення у Святогірську на Донеччині через безпекову ситуацію

Понад 162 млн тонн вантажів перевезено українським морським коридором, із яких 98 млн тонн - зерно - Кулеба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА