19:47 16.11.2020

Податковий комітет Ради підтримав законопроект про аграрні розписки

1 хв читати
Податковий комітет Ради підтримав законопроект про аграрні розписки

Комітет Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики на засіданні 16 листопада розглянув і підтримав до повторного першого читання законопроект №2805 щодо функціонування та обігу аграрних розписок.

Згідно з повідомленням на сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства в понеділок, серед основних нововведень законопроекту: визначення правової природи аграрної розписки як цінного паперу; розширення кола суб'єктів, які мають право видавати аграрні розписки; уточнення справжнього правового регулювання аграрних розписок; спрощення порядку видачі, обігу та припинення аграрних розписок.

Крім того, законопроект пропонує розширити можливі варіанти застав за аграрною розпискою; створити правові умови видачі багаторічних аграрних розписок, виконання за якими відбуватиметься частинами; посилити гарантії прав кредиторів у разі примусового виконання.

Аграрні розписки працюють в Україні п'ять років і підпадають під дію положень чинного закону "Про аграрні розписки", прийнятого в 2012 році. За цей час аграрними розписками скористалися близько 3 тис. агровиробників, завдяки чому було залучено понад 30 млрд грн додаткового фінансування.

 

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА