17:20 17.11.2020

"Нова пошта" додатково шукає 2,5 тис. співробітників у всій країні

1 хв читати
"Нова пошта" додатково шукає 2,5 тис. співробітників у всій країні

Група компаній "Нова пошта" додатково на постійну основу набирає 2,5 тис. співробітників на посади водіїв і кур'єрів, сортувальників посилок на терміналах та операторів відділень у всій країні.

"У передсвятковий період "Нова пошта" доставляє безліч подарунків, які мільйони українців надсилають своїм рідним і близьким. Тому вкрай важливо впорядкувати, доставити і видати їх вчасно. Саме для цього ми підсилюємо свою команду фронтлайну і додатково набираємо 2,5 тис. кур'єрів, операторів відділень, водіїв і приймальників терміналів", - наводить слова СЕО "Нової пошти" Олександра Бульби прес-служба.

Компанія зазначила, що в період "високого сезону", з вересня до Нового року, кількість відправлень зростає. За її прогнозами, тільки в "чорну п'ятницю" обсяги доставки збільшаться на 30%.

"Нова пошта" повідомляє, що більшість нових вакансій відкрито в містах-мільйонниках, але кадри також необхідні в обласних і районних центрах у всій Україні. Після високого сезону нові співробітники можуть залишитися працювати на постійній основі.

Компанія пропонує: повні соціальні гарантії відповідно до законодавства (офіційний дохід, оплачувані відпустки та лікарняні), медичне страхування з першого дня роботи, мобільний зв'язок, засоби індивідуального захисту (маска, медичні рукавички, антисептик), можливість кар'єрного росту.

Перелік вакансій розміщено на сайті компанії.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА