18:55 18.11.2020

"Центренерго" має намір передати об'єкти соціальної інфраструктури місцевим радам

2 хв читати
"Центренерго" має намір передати об'єкти соціальної інфраструктури місцевим радам

ПАТ "Центренерго" звернулося до органів місцевої влади на територіях присутності теплоелектростанцій компанії з проханням прийняти на баланс об'єкти соціальної інфраструктури компанії.

"Зважаючи на важливу соціальну складову непрофільних активів компанії для місцевих громад, ми звертаємося до органів місцевого самоврядування та виконавчої влади населених пунктів та областей, де розташовані теплоелектростанції, з пропозицією прийняти зазначені об'єкти на баланс місцевих рад та забезпечити їх подальше безперебійне функціонування та використання за призначенням", - йдеться в заяві компанії, розміщеній на її сайті.

ПАТ обґрунтовує своє прохання підготовкою енергогенеруючої компанії до приватизації, під час якої "Центренерго" реалізує стратегічні завдання із виходу на інвестиційно привабливий рівень, зокрема, веде роботу зі скорочення збитків. " Окрема увага спрямована на непрофільні активи компанії - готелі, гуртожитки, їдальні, спорткомплекси тощо у містах-супутниках ТЕС. Як правило, більшість цих об’єктів є єдиною соціальною інфраструктурою таких міст", - наголошують у ПАТ.

За інформацією компанії, її збитки із обслуговування цих об'єктів із початку 2018 року становили 212 млн грн. При цьому "Центренерго" за зазначений період сплатило 2 млрд 109 млн грн податків і зборів.

"Зважаючи на фінансову ситуацію, спровоковану змінами на ринку електроенергії, а також зобов'язання державної енергогенеруючої компанії з підготовки до приватизації, подальші збитки таких розмірів неприпустимі для діяльності ПАТ "Центренерго", - заявили в компанії.

Як повідомлялося, голова Фонду держмайна Дмитро Сенниченко раніше заявляв про плани приватизувати "Центренерго" у другому кварталі 2021 року.

За результатами 9 міс. 2020 року чистий збиток "Центренерго" становив 163 млн грн.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Fitch зберегло рейтинг "ДТЕК ВДЕ" "B-" у списку на перегляд для можливого зниження

ВС переніс на 16 грудня перегляд рішення щодо виплати ПриватБанком А-Банку 364 млн грн

Держказначейство відклало оплату 3 млрд грн захищених видатків держбюджету - екс-заступник міністра економіки

Україна в 2020 р досягла найбільшого успіху в реформуванні газового сектора - звіт Європейської Енергоспільноти

Європейське Енергоспівтовариство закликає відновити незалежність українського енергорегулятора - звіт

Падіння промвиробництва в Україні у жовтні-2020 прискорилося до 5%, але з ефектом календарних днів спад сповільнився до 3,9% - Держстат

Ситуація на ринку зерна з виконанням форвардних контрактів складна і досі критична - УЗА

На ринку офісів Києва наприкінці 2020-2021 років очікується вихід 15 бізнес-центрів із майже 400 тис. кв. м - NAI Ukraine

Понад 30% всіх медикаментів замовляють жителі сіл та селищ міського типу - "Нова пошта"

Україна піднялася на 20 позицій за якістю доріг у міжнародному рейтингу The Legatum Prosperity Index

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА