Інтерфакс-Україна
18:42 19.11.2020

Уряд має обрати між фінансуванням протиепідемічних заходів та іншими статтями видатків - заступник глави НБУ

1 хв читати
Уряд має обрати між фінансуванням протиепідемічних заходів та іншими статтями видатків - заступник глави НБУ

 Уряд України для збереження макростабільності має обрати між фінансуванням протиепідемічних заходів та іншими статтями бюджетних видатків, включно з капітальними видатками та значним підвищенням мінімальної зарплати, повідомив заступник глави Національного банку України (НБУ) Дмитро Сологуб у четвер.

"Тут, на жаль, не обійтися без жорстких кроків у фіскальній сфері. Уряду необхідно обирати між фінансуванням протиепідемічних заходів та іншими статтями бюджетних витрат (...) Так, це неприємний та складний вибір, але його потрібно зробити задля збереження макроекономічної стабільності", - зазначив він у колонці для видання "НВ".

Сологуб також наголосив, що позиція НБУ залишається незмінною - центробанк не планує прямо фінансувати дефіцит бюджету шляхом купівлі облігацій внутрішньої держпозики (ОВДП) на первинному ринку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ІП "Біла Церква" планує запустити освітній хаб у 2026р

"Кернел" долучився до проєкту NASA Harvest із розробки системи екомоніторингу агротехнологій

Сформовано наглядову раду "Газмереж" – "Нафтогаз"

Сформовано наглядову раду "Газмереж" – "Нафтогаз"

Енергоживлення ЗАЕС з енергосистеми України після блекатута відновлено – "Енергоатом"

В держбюджеті закладено вкрай мало коштів на будівництво підземних дитсадків в прифронтових регіонах – Синєгубов

САП: з Німеччини екстрадовано організатора схеми під час закупівлі зерна

Частина споживачів в шести областях залишилася без світла через обстріли РФ – "Укренерго"

ЗАЕС вчергове залишилася відрізаною від ОЕС України та перейшла на дизель-генератори – Міненерго

Президент підписав закон про продовження дії військового збору на три роки після закінчення воєнного стану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА