20:15 24.11.2020

Бізнес потребує мораторію на перевірки замість точкової підтримки

2 хв читати
Бізнес потребує мораторію на перевірки замість точкової підтримки

Бізнес потребує продовження мораторію на перевірки, податкових канікул і податкових пільг для постраждалих від карантину підприємств, повідомила виконавчий директор Спілки українських підприємців (СУП) Катерина Глазкова.

"Бізнес і економіка загалом потребують негайних стимулювальних та підтримувальних заходів з боку держави. А в нас, створюючи заходи з підтримки, уряд і парламент одночасно намагаються ще більше ускладнити роботу бізнесу", - сказала Глазкова, коментуючи агентству анонсований президентом новий пакет допомоги бізнесу.

Виконавчий директор СУП додала, що часто законопроекти разом із позитивними нормами містять і негативні для бізнесу пропозиції.

Глазкова наголосила, що бізнес не був залучений до роботи над пропозиціями щодо нового пакета допомоги постраждалим від карантину підприємцям.

"Проте ми точно розуміємо, які ініціативи дали б змогу бізнесу мінімізувати негативні наслідки карантину: це мораторій на перевірки, податкові канікули - відстрочення зобов'язань про подання податкових декларацій і продовження термінів сплати податків для підприємств і осіб-підприємців на три місяці, а також зниження навантаження на фонд оплати праці у вигляді тимчасового скасування ЄСВ і податку на доходи фізичних осіб для співробітників підприємств, які не скорочують персонал під час карантину", - сказала Катерина Глазкова.

Вона наголосила, що останнє - це не економія на фонді оплати праці, а можливість для роботодавців утримати робочі місця в період кризи.

За розрахунками СУП, у разі скасування ЄСВ і ПДФО для окремих видів діяльності уряд зможе підтримати майже 2 млн громадян (1,408 млн співробітників підприємств і 546,5 тис. громадян, зайнятих у ФОП).

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Тариф на розподіл газу буде обмежено до 1,79 грн/куб. м

Заступник глави МЗС Сенік обговорив із представниками кондитерської галузі та дипломатами розширення експорту українських солодощів

Власники низки авто преміум-класу у 2020 році уникли сплати транспортного податку - Держподаткова

Nestlé виходить на ринок меленої кави України і його преміум-сегмент із маркою Starbucks

Уряд схиляється порівну розподілити між "Енергоатомом" та ВДЕ-генерацією 10,25 млрд кредиту "Укренерго" під держгарантії - прем'єр

Пенсійний фонд завершив 2020 рік із дефіцитом 13,2 млрд грн

Українці стали у 1,5 раза частіше купувати онлайн під час локдауну - OLX

Необхідності у "віялових відключеннях" електроенергії в Україні немає - прем'єр

В Україні встановили мінімальні вимоги до енергоефективності будівель - Мінрегіон

Січневий локдаун скорочує замовлення українським машинобудівникам, для легкої промисловості - критичний - думки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА