Інтерфакс-Україна
08:12 26.11.2020

Мінфін заявив про завершення переговорів із МВФ щодо проекту держбюджету-2021

1 хв читати
Мінфін заявив про завершення переговорів із МВФ щодо проекту держбюджету-2021

Міністерство фінансів України завершило переговори з Міжнародним валютним фондом (МВФ) щодо основних параметрів проекту державного бюджету на 2021 рік, повідомила прес-служба Мінфіну.

"Міністерство фінансів успішно завершило переговори з МВФ стосовно основних параметрів проекту держбюджету на 2021 рік, що було однією з головних передумов для початку першого перегляду спільної з МВФ Програми Stand-by для України, визначення дати візиту місії Європейського департаменту МВФ та отримання чергового траншу", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, основний акцент перемовин стосувався формування спільного з МВФ бачення основних бюджетних показників - рамки доходів, видатків і дефіциту.

Зазначається, що Мінфін проводив щоденні консультації з експертами Фонду про можливості фінансування дефіциту та пріоритетних видатків бюджету в 2021 році.

"Загалом параметри бюджету-2021 збігаються з оцінками фахівців Фонду, що було важливим для продовження успішної співпраці між Україною та МВФ", - наголосили у Мінфіні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна останніми тижнями експортує е/е в окремі періоди на максимально можливій потужності 550 МВт – CEO "Укренерго"

Італія надасть Україні понад EUR11 млн на розвиток ірригації, підтримку кооперативів, малих фермерів та інтеграцію в ЄС

Планується запуск подачі заяв від юросіб та держорганів до Реєстру збитків, завданих агресією РФ проти України

Українські акції та євробонди відреагували падінням на розмову Трампа з Путіним

Роботодавці можуть отримати компенсацію за облаштування робочих місць для працівників з інвалідністю, які повертаються з війни

Ціни на цукор в Україні підвищилися і зростатимуть далі - аналітики

Ferrexpo ініціює міжнародний арбітраж проти України через передачу 49,5% ПГЗК АРМА

Деревопереробні підприємства на торгах законтрактували рекордні 94% ділової деревини на II кв.-2025 - "Ліси України"

Здешевлення молока зміцнило позиції вітчизняних сирів на внутрішньому ринку - аналітики

Ferreхpo у 2024 р. зменшило чистий збиток на 41% за зростання виручки на 43,2%

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА