17:29 26.11.2020

АМКУ дозволив матері нардепа Єфімова купити столичний КВЦ "Парковий"

2 хв читати
АМКУ дозволив матері нардепа Єфімова купити столичний КВЦ "Парковий"

Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав дозвіл особі-резиденту США Любові Єфімовій, матері народного депутата України Максима Єфімова (депутатська група "Довіра"), придбати частку розміром 100% статутного капіталу Fineroad Business LLP (Кінгтон, Англія).

Як зазначено в оприлюдненому рішенні відомства, Любов Єфімова 1 лютого 2019 року придбала частку розміром 100% статутного капіталу Fineroad Business LLP без отримання відповідного дозволу органів АМКУ. У зв'язку з цим порушенням регулятор прийняв рішення накласти на неї штраф у розмірі 170 тис. грн і надати відповідний дозвіл на здійснення концентрації.

Під час визначення розміру штрафу за вчинення порушення регулятор "врахував, що фізична особа - громадянка США Єфімова Любов Борисівна звернулася до початку розгляду справи про порушення по отримання дозволу на концентрацію".

Згідно з рішенням, на момент здійснення операції компанія Fineroad Business LLP була пов'язана відносинами контролю з ТОВ "Амадеус Ко", що володіє конгресно-виставковим центром (КВЦ) "Парковий" на Парковій дорозі, 16а в Києві. Об'єкт представлений будівлею загальною площею 22 тис. кв. м з підземним паркінгом, дизельною електростанцією та двома допоміжними будівлями.

За даними АМКУ, виручка від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) суб'єктів господарювання, пов'язаних з Єфімовою відносинами контролю, за 2019 сягнула 2,1 млрд грн.

Як повідомлялося, у лютому-2019 народний депутат України Максим Єфімов (фракція "Блок Петра Порошенка") підтвердив факт придбання КВЦ "Парковий", формальним власником об'єкта стала мати депутата.

КВЦ "Парковий" введено в експлуатацію 2013 року.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА