19:27 26.11.2020

Допомогу в 8 тис. грн зможуть отримати наймані співробітники з зарплатою до 30 тис. грн

2 хв читати
Допомогу в 8 тис. грн зможуть отримати наймані співробітники з зарплатою до 30 тис. грн

Одноразову допомогу обсягом 8 тис. грн зможуть отримати наймані співробітники із середньою зарплатою за третій квартал 2020 року до 30 тис. грн на місяць, а також фізособи-підприємці (ФОП), зареєстровані не менше трьох місяців тому.

Відповідна ініціатива міститься в президентському законопроекті про соціальну підтримку застрахованих осіб і суб'єктів господарювання на період дії карантину (4429), текст якого оприлюднений на сайті парламенту.

Згідно з документом, для отримання такої допомоги найманий працівник не повинен працювати за сумісництвом.

ФОП для отримання допомоги на дату набрання чинності закону необхідно, зокрема, сплатити в 2020 році ЄСВ за себе не менш ніж за три місяці. При цьому вони не повинні бути одночасно найманим співробітником або ФОП, види економічної діяльності яких не будуть внесені до переліку, визначеного Кабінетом міністрів.

Законопроект пропонує зобов'язати громадян повернути виплачену ним суму в подвійному розмірі за подання невірної інформації.

Крім цього, президент запропонував відстрочити до 29 грудня 2021 року погашення податкового боргу до 6,8 тис. грн для фізосіб, зокрема, самозайнятих. У документі також міститься ініціатива про списання пені і штрафів у разі самостійної оплати платником податків за основним платежем протягом шести місяців після початку дії закону. Законопроект також пропонує підняти поріг обсягу податкового боргу для застосування заходів з його стягнення до 3,06 тис. грн і звільнити платників єдиного податку від його сплати за грудень-2020 і січень-травень 2021 року.

Згідно з пояснювальною запискою, списання боргу може торкнутися 4 млн платників податків на суму 1,3 млрд грн, а відстрочення сплати податків оцінюється в 310 млн грн майже для 80 тис. ФОП. При цьому списанню пені і штрафів не підлягають, зокрема, нарахування великим платникам податків, особам, на яких поширюються судові процедури з питань банкрутства, особам з податковим боргом за митними платежами та боржникам зі сплати санкцій за порушення в сфері ЗЕД.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

НБУ цього тижня відмовився від інтервенцій на міжбанку

Витрати Facebook та Amazon на лобіювання у 2020 році стали рекордними

Пасажири "Укрзалізниці" у 2020 році 66% квитків придбали онлайн

Низка асоціацій просять Зеленського накласти вето на закон про зниження ПДВ до 14% на сировинну агропродукцію

Промвиробництво в Україні у 2020 році знизилося на 5,2%, але в грудні зафіксовано перше його зростання з травня 2019

Шляховики розпочали будівництво мосту через річку Рибниця на Прикарпатті, зруйнованого стихією 13 років тому

Показники ПІІ України у 2020 році найгірші за останні 20 років - голова Horizon Capital

Прем'єр України очікує старту реалізації першої концесійної дороги у 2021 році

Бізнесмен Фукс планує об'єднати свої активи в одну компанію

Офіс Націнвестради при президенті пропонує створити Держфонд фондів і Націнвестфонд з частками великих держпідприємств для ІPO

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА