Інтерфакс-Україна
11:37 30.11.2020

Приватбанк планує подати апеляцію на рішення суду про позбавлення банку права власності на одну з будівель головного офісу в Дніпрі

2 хв читати
Приватбанк планує подати апеляцію на рішення суду про позбавлення банку права власності на одну з будівель головного офісу в Дніпрі

Державний Приватбанк (Київ) планує подати апеляційну скаргу на рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 26 листопада про позбавлення банку права власності на одну з будівель головного офісу в Дніпрі за позовом НВ ТОВ "Океанмаш".

Згідно з повідомленням прес-служби банку в понеділок, будівля "Океанмашу" як предмет іпотеки на законних підставах перейшла у власність банку до націоналізації, в серпні 2016 року.

Банк зазначив, що судові спори навколо права власності на один з офісів банку, в якому до впровадження карантину працювали півтори тисячі співробітників, не вплинуть на поточну діяльність банку та безперебійну роботу його сервісів. З березня 2020 року співробітники працюють дистанційно, а в разі подальшого негативного розвитку судового розгляду щодо цього об'єкта співробітники будуть розміщені в інших офісах банку.

Як повідомлялося, уряд України 18 грудня 2016 року, пославшись на пропозицію Нацбанку та колишніх акціонерів Приватбанку, ухвалив рішення про націоналізацію цієї найбільшої на українському ринку фінустанови та влив у її капітал понад 155 млрд грн.

Згідно з даними Нацбанку України, Приватбанк на 1 жовтня 2020 року за розміром загальних активів посідав 1-ше місце (600,15 млрд грн) серед 74 банків, що діяли в країні.

За даними Єдиного держреєстру юрособ і осіб-підприємців, засновником НВ ТОВ "Океанмаш" є компанія "Веспаренто Лімітед". Статутний капітал страховика становить 53,11 тис. грн.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна оголосила про успішну реструктуризацію ВВП-варантів: угоду підтримали 99% їх власників

Гетманцев звернувся до Свириденко з закликом відтермінувати платіжні термінали для ФОП 1-ї групи до кінця війни

Банкрутство окремих страховиків не загрожує стабільній роботі фінансового сектору – НБУ

НБУ: після досягнення миру банки мають зменшувати частку держсектору в кредитах

Енергоспівтовариство продовжило термін експлуатації великих спалювальних установок в Україні

Мінфін США готовий до введення санкцій проти РФ в найкоротший час - Стефанішина

Гендиректор "Scania Україна" Хокан Йюде став президентом ЄБА на 2026-2027рр.

Рівень фінансового стресу у листопаді був найнижчим із початку повномасштабного вторгнення – Нацбанк

Пісний різдвяний стіл подорожчав на 11%, до 913,57 грн, лідери - кутя та узвар

AmCham заявляє про загрозу морському експорту та закликає посилити протиповітряний та морський захист України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА