16:26 07.12.2020

"Нова пошта Глобал" створила хаб для міжнародних відправлень у Львові й запустила вантажні рейси з США та Китаю до львівського аеропорту ім. Д. Галицького

2 хв читати
"Нова пошта Глобал" створила хаб для міжнародних відправлень у Львові й запустила вантажні рейси з США та Китаю до львівського аеропорту ім. Д. Галицького

"Нова пошта Глобал", що входить до групи компаній "Нова пошта", створила додатковий хаб для міжнародних відправлень у Львові: запустила чартерні рейси до львівського аеропорту і відкрила другу центральну сортувальну станцію (ЦСС).

Як наголошується в повідомленні компанії "Нова пошта" у понеділок, перший чартер зі США прилетів до Львова на початку грудня. На його борту перебували більше ніж 15 тис. відправлень сервісу NP Shopping загальною вагою понад 30 тонн. Рейси зі США "Нова пошта Глобал" планує виконувати регулярно, двічі на тиждень: один рейс - до Львова й один до Києва.

Крім того, і до Львова, і до Києва компанія планує виконувати чартерні рейси з Китаю. 6 грудня, зокрема, до міжнародного аеропорту "Бориспіль" уже прибув рейс із відправленнями з китайського інтернет-магазину AliExpress, на борту якого перебували 60 тис. посилок загальною вагою 20 тонн.

"Незабаром очікуємо прибуття ще двох рейсів, які доставлять ще майже 20 тонн вантажу", - зазначили в компанії.

Раніше авіарейси компанії з міжнародними відправленнями прибували тільки до аеропорту "Бориспіль", а проходили митне оформлення і сортувалися на ЦСС у Києві.

З початку цього року "Нова пошта Глобал" більше ніж удвічі збільшила обсяги, доставивши 5,7 млн відправлень - таке зростання призводило до додаткового навантаження на сортувальну станцію.

"Для того щоб зберегти швидкість доставки за збільшення обсягів посилок, ми вирішили переорієнтувати частину логістичних потоків ближче до західного кордону. Запустивши чартерні рейси і відкривши нову ЦСС у Львові, ми фактично отримали другий хаб для відправлень до/з України. У результаті виграють наші клієнти: вони зможуть ще швидше отримувати свої відправлення з-за кордону", - повідомив СЕО "Нова пошта Глобал" Юрій Беневітський.

Нова ЦСС розпочала свою роботу в листопаді, вона розташована на території Львівського інноваційного терміналу "Нова пошта" та здатна обробляти до 30 тис. відправлень на добу.

На сортувальній станції відбувається митне оформлення міжнародних відправлень, і на імпорт, і на експорт.

Заснована в 2001 році ГК "Нова пошта" є лідером на ринку експрес-доставки в Україні. Мережа компанії нараховує понад 6 тис. відділень у всій країні.

Група "Нова пошта" надає клієнтам повний спектр логістичних і пов'язаних із ними послуг. До групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема "Нова пошта", "НП Логістик", "Пост Фінанс" (система Forpost) і "Нова пошта Глобал".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА