Інтерфакс-Україна
13:38 08.12.2020

Компанія Honda хоче збільшити присутність в Україні - посол

1 хв читати
Компанія Honda хоче збільшити присутність в Україні - посол

Японська компанія Honda хоче збільшити присутність на ринку України, повідомив український посол в Японії Сергій Корсунський.

"Сьогодні у посольстві відбулася зустріч з представниками Honda. Прагнуть збільшити присутність на ринку України. Наша порада - підтримка лібералізації двосторонньої торгівлі, розширення дилерської мережі, інвестиції у виробництво кінцевої продукції, залучення українських ІТ-компаній для створення програмного забезпечення автомобілів і мотоциклів", - написав Корсунський на сторінці у Facebook у вівторок.

Він також зазначив, що в посольстві порадили представникам компанії звернути увагу на регіони України, де існує висока культура виробництва саме в галузі машинобудування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін схвалив використання ще 4,8 млрд грн на програму "єВідновлення" - Свириденко

Кабмін удосконалив механізм зупинення реєстрації податкових накладних

Кабмін схвалив включення до реєстру ще шість індустріальних парків

Державний пакет акцій ОПЗ буде виставлений на торги із початковою ціною 4,5 млрд грн

Кабмін запустив спецумови за програмою "Власна Справа" для креативних підприємців - Свириденко

Врожай зернових культур у 2025р. буде на рівні 56 млн тонн, олійних – 21 млн тонн, ціни на овочі та фрукти стабілізуються восени - замміністра

НБУ оштрафував СК "ББС Іншуранс" на 892,5 тис. грн та СК "ІнтерЄкспрес" на 1,6 млн грн

Обсяг виданих кредитів за програмою портфельних держгарантій у липні скоротився майже на 40%, кількість - на 22%

"ОТП Капітал" запускає новий пайовий фонд "ОТП Максимум" з публічною пропозицією

Валютні інтервенції НБУ минулого тижня скоротилися ще на 9,3% на тлі стабільної гривні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА