13:51 10.12.2020

Мінсоцполітики розробило процедуру обліку зміни субсидіантами постачальника газу

1 хв читати
Мінсоцполітики розробило процедуру обліку зміни субсидіантами постачальника газу

Мінсоцполітики спільно з держпідприємством "ІОЦ Мінсоцполітики" розробило файл обміну, до якого постачальники газу мають включати пільговиків і субсидіантів, які перейшли до них на обслуговування, й надсилати його органам соціального захисту населення.

"Своєчасне надання газопостачальними компаніями інформації органам соціального захисту населення про зміну одержувачем субсидії/пільговиком виконавця комунальної послуги забезпечить актуальний і правильний розрахунок розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг", - наголошується в повідомленні на сайті Мінсоцполітики.

Згідно з ним, відповідну інформацію мають надавати постачальники послуг органам соціального захисту населення виключно щодо нових абонентів до 20 числа кожного місяця.

Міністерство зазначило, що діючий порядок щомісячного обміну інформацією між структурними підрозділами з питань соцзахисту населення та виконавцями комунальних послуг про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги щодо пільговиків/одержувачів житлової субсидії залишився без змін.

Мінсоцполітики нагадало, що побутові споживачі з 1 серпня отримали можливість змінити постачальника газу.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА