13:42 11.12.2020

"Київміськбуд" ввів в експлуатацію ЖК "Харківський" і "Гармонія" корпорації "Укрбуд"

1 хв читати
"Київміськбуд" ввів в експлуатацію ЖК "Харківський" і "Гармонія" корпорації "Укрбуд"

ПрАТ "Холдингова компанія "Київміськбуд" ввело в експлуатацію житлові комплекси (ЖК) "Харківський" і "Гармонія", повідомив президент компанії Ігор Кушнір.

"ЖК "Харківський" і "Гармонія" введено в експлуатацію! З огляду на те, що в одному з комплексів люди живуть уже не перший рік, а інвестори іншого досить довго очікують, можна вважати це маленькою перемогою", - написав він у Facebook.

Загалом "Київміськбуд" взяв на баланс 16 об'єктів корпорації "Укрбуд", з яких п'ять уже введено в експлуатацію. Так, "Київміськбуд" у 2020 році ввів ЖК "Сонячна Рів'єра", "Новомостицький", "Пектораль", "Харківський" і "Гармонія".

ХК "Київміськбуд" створено на базі майна державної комунальної будівельної корпорації "Київміськбуд" у 1994 році шляхом об'єднання в її статутному капіталі контрольних пакетів акцій 28 підприємств та інших активів. До складу ХК входять 40 АТ, в яких компанія володіє акціями, шість дочірніх підприємств та 51 підприємство на правах асоційованого члена.

Основним акціонером ПрАТ "ХК "Київміськбуд", згідно з даними Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку (НКЦПФР), на березень-2020 була Київська міська рада (80%).

Зареєстрований капітал ПрАТ "ХК "Київміськбуд" становить 16,535 млн грн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА