19:23 14.12.2020

Coal Energy продала ще шість активів на непідконтрольній території України

2 хв читати
Coal Energy продала ще шість активів на непідконтрольній території України

Вугільна компанія Coal Energy S.A. (Люксембург) з активами в Україні продала ТОВ "Донпромбізнес", "Ексіменерго", "Донвуглетехінвест", "Коал Енерджі Україна", "Вугледобування" і "Донантрацит", розташовані на непідконтрольній українській владі території в зоні воєнного конфлікту.

"Компанія втратила контроль над цими підприємствами, і в зв'язку з цим керівництво ухвалило рішення про відчуження активів, розташованих у зоні воєнного конфлікту", - йдеться в повідомленні компанії на Варшавській фондовій біржі.

Згідно з ним, ці угоди відбулися в рамках реструктуризації бізнесу 7-8 грудня, а активи простоювали і не працювали з 2017 року.

"Керівництво очікує, що це знизить відповідні втрати, пов'язані з потужностями, які простоюють, і матиме позитивний вплив на подальшу стабілізацію фінансового становища", - наголошується в релізі.

Наприкінці березня цього року Coal Energy вже повідомила про продаж двох інших дочірніх компаній, розташованих на неконтрольованих територіях - ТОВ "Антрацит" і ТОВ "Торецька вуглевидобувна компанія". Кожну з них було продано за 1 тис. грн, однак з урахуванням вартості їхніх активів і розміру пасивів чистий ефект від відчуження на баланс материнської структури становив $38,446 млн і був відображений у розділі інший неопераційний дохід фінансової звітності.

Детальну інформацію про нові угоди буде представлено в наступній фінансовій звітності, й компанія поінформує учасників ринку капіталу про завершення процесу реструктуризації.

Як повідомлялося, виручка компанії за 2020 ФР (з липня-2019 до червня-2020) знизилася в 3,5 разу - до $3,69 млн.

Виробництво вугілля зменшилося на 48,2% - до 36,4 тис. тонн, зокрема коксівного - на 52,1%, до 32,7 тис. тонн. Зниження продажу становило 51,5% - до 38,3 тис. тонн.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА