Інтерфакс-Україна
12:22 18.12.2020

"Енергоатом" розпочинає процес проти РФ про компенсацію за втрачену Донузлавську ВЕС

1 хв читати

НАЕК "Енергоатом" уклала договір із міжнародною юридичною фірмою Shearman & Sterling про надання послуг щодо підготовки та направлення повідомлення про спір від її імені до Російської Федерації, повідомила компанія в п'ятницю.

У коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в компанії зазначили, що основним об'єктом спору є розташована в Сакському районі окупованого РФ півострова Донузлавська вітряна електростанція.

У повідомленні ДП зазначено, що юрфірма, яка представляє інтереси "Енергоатома", має значний досвід і беззаперечне лідерство у вирішенні складних інвестиційних арбітражних спорів, зокрема унікальний досвід в інвестиційних арбітражних справах проти Російської Федерації.

Як повідомлялося, американська Shearman & Sterling - одна з найбільших у світі адвокатських контор, представляє, зокрема, Литву в спорі з "Газпромом".

Раніше з подібними позовами проти РФ до міжнародного арбітражу серед українських держкомпаній зверталися Ощадбанк, "Нафтогаз України" і НЕК "Укренерго".

Найдалі просунувся Ощадбанк: 26 листопада 2018 року Арбітражний трибунал у Парижі ухвалив рішення про стягнення з РФ на його користь $1,3 млрд, і нині банк домагається виконання цього рішення.

Позитивне рішення арбітраж ухвалював також і за позовами комерційних компаній до РФ через окупацію Криму.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін продовжив дію ПСО на електроенергію до 30 квітня 2026р - Свириденко

Банки фіксують найвищий з 2015 р. приріст кредитування у гривні й планують пом’якшення умов — опитування НБУ

Більшість банкірів очікують збереження Нацбанком ставки 15,5%, деякі допускають зниження до 15%

АМКУ закрив справу проти ПриватБанку на ринку еквайрингових послуг за відсутності порушень

Наглядову раду Сенс Банку очолив ексфіндиректор "Укрфінжитло" Гладишенко

Атаки РФ на енергетику призвели до перебоїв у роботі активів "Метінвесту" та зниження операційної ефективності

Українські акції та євробонди подешевшали після новин про відтермінування американсько-російських переговорів

ЄІБ надає понад EUR46 млн на підтримку українських міст

Банківська система в деяких містах переходить на режим роботи Power Banking

ПриватБанк піднявся на 37-ме місце серед найбільших еквайрів світу – Nilson Report

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА