Інтерфакс-Україна
14:56 22.12.2020

Роботодавці подали понад 7 тис. пакетів документів на держдопомогу для 170 тис. співробітників - Мінекономіки

1 хв читати
Роботодавці подали понад 7 тис. пакетів документів на держдопомогу для 170 тис. співробітників - Мінекономіки

Роботодавці подали понад 7 тис. пакетів документів на надання державної допомоги до 8 тис. грн для понад 170 тис. їхніх співробітників, повідомило Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

"Орієнтовна сума допомоги за цією програмою, за розрахунками роботодавців, становитиме майже 677 млн грн. Перерахунок коштів відповідно до заявок розпочнеться вже завтра, тобто з 23 грудня", - наводить слова глави міністерства Ігоря Петрашка в повідомленні на сайті у вівторок прес-служба.

Найбільшу кількість документів подали роботодавці Дніпропетровської, Харківської, Донецької, Сумської та Івано-Франківської областей, зазначило Мінекономіки.

Серед найбільших підприємств, які мають намір скористатися програмою, - аеропорт "Бориспіль", структурні підрозділи "Укрзалізниці", обласні відділення "Укравтодору", кондитерська фабрика "Харків'янка", "Турбоатом", авіакомпанія "Роза вітрів" тощо.

У розрізі галузей найбільший інтерес до програми виявили компанії транспортної галузі, важкої та легкої промисловостей, будівництва, сільського господарства, підприємства торгівлі, а також готелі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна зараз будує 700 МВт ВЕС з 200 МВт BESS – глава УВЕА на URC-2025

В Україні немає такої ціни на нерухомість, щоб це був добрий бізнес – бізнесмен Мішалов

Трамп оголосив нові тарифи на імпорт товарів із Молдови, Брунею, Філіппін, Іраку, Алжиру та Лівії

Квотування експорту масла в ЄС призвело до зростання цін на внутрішньому ринку - аналітики

СБ надасть ще $116 млн гранту для підтримки системи теплопостачання в Україні – представниця банку на URC-2025

Усі великі трейдери повернулися в Україну і щороку залучають до $15 млрд для експорту українського зерна - УЗА

"Укрнафта" в 2026р планує побудувати 420 МВт газової генерації та великий проєкт CCHP – глава компанії на URC-2025

Україна у 2025/26 МР виростить 83 млн тонн зернових та олійних, що на 5,5% більше, ніж у минулому сезоні – прогноз УЗА

Інфляція в Україні у червні-2025 впала до 0,8%, у річному вимірі - до 14,3% - Держстат

"Укренерго" закликало ощадливо споживати е/е у середу з 16:00 до 22:00

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА