Інтерфакс-Україна
17:00 24.12.2020

Виконувачам обов'язків міністра слід законодавчо дозволити підписувати накази міністерств - глава Міненерго

1 хв читати
Виконувачам обов'язків міністра слід законодавчо дозволити підписувати накази міністерств - глава Міненерго

Т.в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко вважає за необхідне розширити управлінські повноваження виконувачів обов'язків міністра, які наразі не мають права підписувати наказів очолюваних відомств.

"Я не можу підписати наказ міністерства. Це ситуація, яка потребує дозволу, це не є нормально. Особливо враховуючи, що в міністерстві енергетики і до цього не було постійного міністра. Без мене була така сама проблема. Життя влаштоване так, що в міністерстві є виконувач обов'язків на період відсутності міністра. І зробити так, що виконувач обов'язків не може підписувати наказів міністерства, - це не є нормально", - заявив Юрій Вітренко на "Радіо НВ".

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України на своєму позачерговому засіданні 21 грудня призначив колишнього виконавчого директора НАК "Нафтогаз України" Юрія Вітренка першим заступником міністра енергетики та виконувачем обов'язків міністра.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Валютні інтервенції НБУ в листопаді зменшились на 1%, гривня подешевшала до долара на 0,5%

НБУ виніс "Укрпошті" письмове застереження за порушення на платіжному ринку

Україна оголосила обмін $2,6 млрд ВВП-варантів на євробонди-2032 з коефіцієнтом 1,34

Доля угод продажів у бізнес-класі на первинному ринку столиці зросла до 20% у 2025 р

Мережа "ТАНО" відмовилася від "схеми" зі 144 ФОПів і стала єдиним платником ПДВ – Гетманцев

Перші 1,5 тис. родин подали заявки на житлові ваучери для переселенців з ТОТ - Кулеба

Держстимулювання на 259 млн грн одержали ще п'ять індустріальних парків

Заброньовано 1,2 з 2,2 млн куб. м/добу потужностей на постачання газу Трансбалканським маршрутом в Україну у грудні

Уряд шукає технологічне рішення для детінізації економіки та працює з держбанками для поліпшення ситуації щодо кредитування бізнесу

Мінекономіки проводить оцінку "Національного кешбеку" для зміни умов програми у 2026р. - Соболев

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА