11:53 29.12.2020

Кабмін розширив програму "Доступні кредити 5-7-9%" на середні компанії з річним доходом до EUR20 млн

2 хв читати
Кабмін розширив програму "Доступні кредити 5-7-9%" на середні компанії з річним доходом до EUR20 млн

Кабінет Міністрів України розширив програму "Доступні кредити 5-7-9%" на суб'єкти середнього підприємництва з річним доходом до EUR 20 млн, ухваливши відповідну постанову на позачерговому засіданні 28 грудня.

Як повідомило Міністерство фінансів на сайті у вівторок, внесені зміни до постанови від 24 січня 2020 року №28 припускають також лібералізацію умов кредитів. Зокрема, термін кредиту на фінансування обігового капіталу збільшився до трьох років, можливість відтермінування платежу з повернення кредиту продовжено до 12 місяців, а також уряд скоротив початковий внесок для інвестиційного проекту (10% для діючого бізнесу і 15% для стартапів).

Окрім того, пом'якшуються умови рефінансування кредитів у частині забезпечення збереження фонду оплати праці - зменшення до 50%, а також до 50% - чисельності персоналу (станом на 1 березня 2010 року).

Як пояснив Мінфін, для кредитів на фінансування обігового капіталу встановлюється компенсація відсотків до 0% річних на період карантину та обмежувальних заходів, а після їх скасування триває їх компенсація на рівні 3% річних. Для кредитів рефінансування встановлюється компенсація відсотків до 3% річних після 31 березня 2021 року, врегулюється питання про можливість поєднання державної підтримки за програмою "Доступні кредити 5-7-9%" з держпідтримкою, яку можуть надавати місцеві держадміністрації та органи місцевого самоврядування на підставі регіональних і місцевих програм розвитку малого і середнього бізнесу.

До 28 грудня 2020 року кількість заявок на участь у програмі перевищила 58 тис. на загальну суму 69 млрд грн. Загалом за весь період дії програми підписано 7,1 тис. кредитних договорів на загальну суму 16,5 млрд грн. З програмою працюють 23 банки.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський: Будівництво "Північного потоку-2" в обхід України - питання не лише економіки, а й енергобезпеки всієї Європи

"Укравтодор" і "УЗ" підписали меморандум про добудову Дарницького моста в Києві до кінця 2021 р.

Держпродспоживслужба у 2020 році відкрила 12 нових ринків для українського аграрного експорту

"Інтергал-Буд" приєднався до держпрограми "Доступна іпотека 7%"

Державні іпотечні програми навряд чи стануть стимулом для розвитку житлобудівництва - думка

Спецпредставник президента США з питань клімату закликав енергетичні компанії розвивати нові технології

Техкомітет ОПЕК+ обговорив варіант зростання нафтовидобутку в квітні на 1,5 млн б/д із урахуванням зростання в Саудівській Аравії

Україна відновила експорт е/е в Європу за скорочення імпорту

Дефіцит зовнішньої торгівлі України в лютому скоротився майже вдвічі

Мінфін знизив ставку 3-міс. ОВДП до 8,5%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА