16:12 29.12.2020

Українські банки скоротили неробочі дні на свята

4 хв читати
Українські банки скоротили неробочі дні на свята

Українські банки скоротили неробочі дні на свята у зв'язку з дозволом Національного банку України (НБУ) визначати графік роботи самостійно, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" та на своїх сайтах прес-служби банків.

За словами директора департаменту мережі та роздрібних продажів банку "Південний" Сергія Новошицького, відділення банку 31 грудня працюватимуть на годину менше, валютно-обмінні операції, операції депозитарних сховищ, операції з платіжними картками в терміналах здійснюватимуться згідно з графіком роботи каси відділень.

Він повідомив агентству "Інтерфакс-Україна", що операції за депозитами і поточними рахунками, зокрема картковими, відправлення та виплата переказів міжнародними системами переказів здійснюватиметься до 13:00, а відправлення переказів системою SWIFT - до 16:00.

Новошицький зазначив, що 1 та 7 січня будуть вихідними в усіх відділеннях банку, а 2, 3, 8-10 січня також є вихідними, проте кілька відділень працюватимуть у звичайному режимі.

Він додав, що 6 січня відділення працюватимуть у режимі неповного робочого дня, зі скороченим на годину графіком роботи.

У прес-службі Кредитвест Банку повідомили, що 1-3 та 7-10 січня 2021 року будуть вихідними, 31 грудня обслуговування клієнтів здійснюватиметься з 9:00 до 13:00 (лише платежі зі сплати податків і зборів), а розрахунково-касове обслуговування здійснюватиметься лише для внутрішніх розрахунків у межах банку - з 9:00 до 11:00.

Водночас 6 та 16 січня обслуговування клієнтів здійснюватиметься до 17:00, розрахунково-касове обслуговування - до 16:00.

Зазначено, що в ТАСкомбанку, Ідея Банку, Радабанку та Юнекс Банку 1-3, 7-8 січня будуть вихідними, а 31 грудня та 6 січня відділення працюватимуть за скороченим на одну годину графіком. Водночас 16 січня (в суботу) відділення банку працюватимуть за графіком 8 січня.

Відділення Універсал Банку також 31 грудня та 6 січня працюватимуть за скороченим на одну годину графіком, а 16 січня за графіком 8 січня, проте вихідні у банку призначені тільки на 1, 7-8 січня.

Райффайзен банк Аваль та Укрексімбанк 31 грудня працюватимуть до 12:00, а з 1 до 3 січня не обслуговуватимуть клієнтів. Водночас із 7 до 10 січня Укрексімбанк також не працюватиме, а відділення Райффайзен Банку Аваль обслуговуватимуть клієнтів за графіком вихідного дня. Зазначено, що 16 січня Укрексімбанк працюватиме за графіком робочого дня.

ПУМБ скоротив робочий день 31 грудня до 13:00, а 6 січня на одну годину. Відділення банку не обслуговуватимуть клієнтів 1-3 та 7-10 січня, а 16 січня, навпаки, працюватимуть за графіком робочого дня.

Укрсиббанк та Акордбанк 31 грудня скоротять робочий день до 12:00, а 6 січня на одну годину. Вихідні в Укрсиббанку триватимуть із 1 до 3 січня та 7 січня, а в Акордбанку 1-3 і 7-8 січня. Обидва банки працюватимуть 16 січня за графіком робочого дня.

Креді Агріколь Банк продовжив робочий день на одну годину 29 та 30 грудня, а 31 грудня та 6 січня скоротив до 11:30 й на одну годину, відповідно. Зазначено, що 1-3 та 7-10 січня будуть вихідними, а робочий день 8 січня буде перенесено на 16 січня.

ОТП Банк запровадив вихідні із 31 грудня до 3 січня та з 7 до 10 січня. Відділення банку 6 січня працюватимуть за скороченим на годину графіком.

Як повідомила прес-служба ПриватБанку агентству, відділення банку працюватимуть за стандартним графіком робочих і вихідних днів.

"У нас основна маса платежів онлайн 24/7. Приват24 працює без вихідних. З урахуванням того, що майже 100% обслуговування юросіб та 65% платежів фізичних осіб проходить через Приват24, графік роботи фізичних відділень для наших клієнтів не має жодного значення", - зазначили в банку.

Як повідомлялося, у грудні Нацбанк визначив регламент роботи Системи електронних платежів (СЕП) і банківської системи України у святкові дні, зокрема, замінив неробочі дні банківської системи днями, в які банки самостійно приймають рішення щодо режиму роботи.

Зазначалося, що банківський день у СЕП 31 грудня 2020 року триватиме до 13:00, а 1 січня 2021 року розпочинається о 9:00 з датою банківського дня 4 січня 2021 року.

Із 1 до 3 січня включно учасники СЕП самостійно приймають рішення про дату початку роботи в системі відповідно до власних потреб і потреб своїх клієнтів. Міжбанківські перекази через СЕП у цей період здійснюватимуться з датою банківського дня 4 січня 2021 року.

Із 4 до 6 січня СЕП і банківська система України працюють у звичайному режимі, день роботи банківської системи переноситься з п'ятниці 8 січня 2021 року на суботу 16 січня 2021 року.

Регулятор нагадав, що банки в період свят мають забезпечити безперебійну роботу банкоматів, підкріплення їх готівкою різних номіналів для обслуговування клієнтів.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

В ЄС запропонований законопроект про забезпечення рівної оплати для жінок і чоловіків за рівну працю

Підприємці пропонують ВР знизити плату за користування платіжними терміналами, щоб знизити ціни - заява УРБ

Вугілля на "Центренерго" надходитиме з держшахт за прямими договорами

ОПЕК+ дозволила низці країн продовжити термін компенсації нескорочених обсягів видобутку до кінця липня

Франція представила програму підтримки малого бізнесу на 20 млрд євро

"Укрспецекспорт" спростовує звинувачення в закупівлі нібито списаних радянських боєприпасів

Коломойський особисто бере участь у переговорах про розділення "Укрнафти" - голова "Нафтогазу"

Посли G7 обговорили з Коболєвим необхідність впровадження реформ на українському енергоринку

Коболєв розкритикував план Вітренка щодо продажу "Нафтогазом" у березні газу для населення і ТКЕ на рік наперед

Уряд планує передати місцевим громадам землю в Карпатах для будівництва курорту "Боржава" - прем'єр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА