Інтерфакс-Україна
10:14 30.12.2020

"Укрзалізниця" очікує святкового трафіку на рівні 65% від минулого року

1 хв читати
"Укрзалізниця" очікує святкового трафіку на рівні 65% від минулого року

 АТ "Укрзалізниця" (УЗ) очікує новорічно-різдвяного трафіку на рівні 65% від минулого року - майже 1 млн проданих квитків.

"Внутрішні подорожі під Новий рік пожвавилися: з 17 додатковими поїздами виходимо на майже 1 млн придбаних квитків на новорічно-різдвяний період і 65% від трафіку 2019 року. Ще не бачу цифр Amtrak, Deutsche Bahn і ÖBB для порівняння, але це дуже позитивна динаміка, якщо згадати другий квартал і -94% пасажирів в Ірландії, -78% у Франції та Іспанії, -77% в Італії і -64% в Польщі", - написав керівник із комунікацій і клієнтського маркетингу пасажирського напряму "Укрзалізниці" Олександр Шевченко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Він також зазначив, що під час січневого локдауну потяги УЗ продовжать курсувати, оскільки вагони та вокзали регулярно дезінфікуються, а для пасажирів і персоналу є обов'язковим носіння масок упродовж усього шляху.

"І щоб уже точно закрити питання турботи про наших пасажирів: буквально вчора провідник потяга Рахів-Харків знайшов і повернув пасажирові забуту у вагоні валізу з 19 тис. доларів, а це могла би бути рекордна виручка за продаж чаю", - написав Шевченко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄІБ може вкласти EUR15 млн в Ukraine Phoenix Tech Fund

Підтримка підприємницької ініціативи ветеранів має будуватися на державно-приватному партнерстві – голова НБУ

Загальний обсяг виділеного від ЄБРР фінансування для України сягнув EUR7,6 млрд

ЄБРР виділив "Новій пошті" кредит до EUR50 млн

Проєкт BGV Graphite дає початок визнанню Європою потенціалу України щодо критичної сировини – топменеджер BGV Group на URC-2025

ЄБРР надає VARUS позику в розмірі $25 млн на стале енергоефективне зелене розширення

Україна в рамках Food from Ukraine буде надавати гуманітарну допомогу продуктами харчування

ЄБРР надає понад EUR65 млн кредитів на муніципальні проєкти українських міст

Україні для відновлення та розвитку потрібні безпека, забезпечення гарантій та страхування інвестицій – CCO "Метінвесту" на URC-2025

ЄІБ надасть "Укргідроенерго" EUR120 млн кредиту на модернізацію ГЕС – угода на URS-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА