Інтерфакс-Україна
18:03 30.12.2020

Кабмін погодив створення Державної інспекції архітектури та містобудування

1 хв читати
Кабмін погодив створення Державної інспекції архітектури та містобудування

Кабінет Міністрів України погодив створення Державної інспекції архітектури та ліквідацію двох раніше створених містобудівних відомств, а також передачу повноважень із контролю над будівництвом органам місцевого самоврядування.

Відповідні постанови №1339 і №1340 від 16 і 23 грудня 2020 року оприлюднено на сайті уряду.

Затверджено також створення комісій із ліквідації Державної інспекції містобудування та Державної сервісної служби містобудування, які очолили Сергій Прохоров та Наталія Дюжилова відповідно.

"Ухвалення та оприлюднення обох постанов - результат нашої спільної роботи. Далі буде багато роботи та перешкод, які доведеться долати, але початок покладено: у будівництві на місцях буде наведено лад - місцева влада знову зможе здійснювати контроль у містобудівній сфері, а ДАБІ поступово втрачає роль багаторічного корумпованого монополіста", - наведено у повідомленні прес-служби слова міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова.

Як повідомлялося, Мінрегіон розраховує на завершення процесу ліквідації Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) до кінця зими 2021 року.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна отримає $88 млн від Японії через Світовий банк на підтримку приватного сектору

Уряд Швейцарії виділив CHF76 млн на проєкти відновлення у сфері залізничної інфраструктури та житлового фонду

Гендиректор "Укрпошти" спростував інформацію про загрозу дефолту компанії

Кількість ввезених в Україну електромобілів та їх митна вартість у серпні подвоїлись

Концесія порту "Чорноморськ" зацікавила понад 40 міжнародних портових операторів та інвесторів – Мінрозвитку

Проєкт держбюджету-2026 передбачає 7 млрд грн на держпрограму "єВідновлення"

Кабмін виділив 630 млн грн на захист підстанцій "Запоріжжяобленерго" - Свириденко

Проєкт держбюджету-2026 передбачає збільшення фінансування Мінкультури на 41,9%

Перший магазин Worldbox в Україні відкривається в ізмаїльському ТЦ Pokrovsky

Проєкт держбюджету-2026 передбачає збільшення на 51,5% фінансування Мінветеранів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА