Інтерфакс-Україна
13:09 04.01.2021

НБУ запустив інтернет-магазин із продажу пам'ятних монет

1 хв читати
НБУ запустив інтернет-магазин із продажу пам'ятних монет

Національний банк України (НБУ) з 4 січня запустив цілодобовий інтернет-магазин із продажу нумізматичної продукції, повідомила прес-служба НБУ у понеділок.

Згідно з повідомленням, пам'ятні монети та сувенірна продукція банкнотно-монетного двору в інтернет-магазині реалізовуватимуться за роздрібною ціною НБУ, а для задоволення потреб усіх охочих на замовлення продукції діятимуть визначені ліміти, які залежатимуть від попиту.

У прес-службі пояснили, що для оформлення покупки необхідно зареєструватися, зазначивши своє прізвище та ім'я, а також контактну інформацію, оплатити замовлення платіжною карткою будь-якого банку та оформити доставку.

Зазначається, що оплата можлива виключно в безготівковій формі платіжною карткою систем "Простір", Visa або MasterCard, а доставку здійснюватимуть компанії "Нова Пошта" та "Укрпошта".

Крім цього, передбачена можливість видачі замовлень у пункті самовивозу, що розміщений у приміщенні Нацбанку за адресою: м Київ, Контрактова площа, 2-А.

Нацбанк зазначив, що планує розширити можливості замовлення в інтернет-магазині для іноземних клієнтів і впровадити доставку нумізматичної продукції за кордон.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна завершила сезон цукроваріння-2025, заводи виробили 1,72 млн тонн цукру – "Укрцукор"

"Метінвест" припинив обговорення з власниками євробондів щодо їх пролонгації та вивчить альтернативні варіанти

"Метінвест" за 9 міс-2025 скоротив EBITDA на третину через зупинку "Покровськвугілля" та зниження цін на продукцію

МХП оголосила довипуск євробондів-2029 під 10,5% на $100 млн

Після атаки РФ дуже багато споживачів без світла у Києві та чотирьох областях – "Укренерго"

Швеція надає додаткові EUR65 млн на проєкти сталого управління відходами в Україні

ДПС виявила у 10 торгових мережах схеми дроблення бізнесу з можливим ухиленням від податків на 1 млрд грн

Україна у 2025р не виконала 15 індикаторів Ukraine Facility майже на EUR4 млрд – консорціум RRR4U

РФ атакувала обʼєкти енергетики в Одеській області – "ДТЕК"

"Укрзалізниця" продовжує автобусні об’їзди на окремих напрямках через безпекові ризики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА