Інтерфакс-Україна
19:39 04.01.2021

Мінцифри підписало меморандуми зі Stellar Development Foundation, UVCA і компанією Hacken для розвитку віртуальних активів в Україні

2 хв читати
Мінцифри підписало меморандуми зі Stellar Development Foundation, UVCA і компанією Hacken для розвитку віртуальних активів в Україні

Міністерство цифрової трансформації України і Stellar Development Foundation (SDF) підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю, в рамках якого працюватимуть над розробкою стратегії віртуальних активів в Україні.

Відповідно до прес-релізу SDF, оприлюдненого PRNewswire у понеділок, у рамках меморандуму міністерство і SDF працюватимуть над розвитком сучасної інфраструктури ринку віртуальних активів і підвищенням статусу України як інноваційної цифрової країни на фінансовому ринку Східної Європи.

"Ми вважаємо, що наша співпраця зі Stellar Development Foundation сприятиме розвитку індустрії віртуальних активів в Україні та її інтеграції у світову фінансову екосистему. Ще одним важливим аспектом цієї співпраці є внесок у розвиток інфраструктури для української національної цифрової валюти. Більшість провідних країн світу розробляють власні національні цифрові валюти. Національний банк України займається розробкою і вивченням випуску національної цифрової валюти з 2017 року. Це свідчить про те, Україна рухається у напрямку однієї з найважливіших фінансових тенденцій. У Міністерстві ми прагнемо забезпечити адаптивність нашої країни до технологічних змін та конкурентоспроможність на фінансовому ринку Східної Європи", - наведено слова заступника міністра цифрової трансформації з розвитку ІТ Олександра Борнякова.

Серед основних напрямів партнерства називають: співпрацю з розвитку ринку віртуальних активів в Україні; супровід проектів, пов'язаних із віртуальними активами; впровадження і регулювання обігу стейблкоїнів в Україні; сприяння розвитку цифрової валюти Центрального банку в Україні.

Stellar Development Foundation офіційно розпочне свою діяльність в Україні в січні 2021 року.

Крім того, для дослідження ринку віртуальних активів в Україні, як повідомляється на сайті Мінцифри, відомство також підписало меморандум із громадською організацією "Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA)" і компанією Hacken.

Зазначається, що дослідження ринку віртуальних активів в Україні сприятиме: аналізу динаміки функціонування сфери віртуальних активів та окремих аспектів обігу криптовалюти; загальному огляду галузі, зокрема, кількості компаній-емітентів токенів в Україні; виявленню і формуванню необхідних умов для якісного розвитку сфери віртуальних активів; залученню зовнішніх інвестицій та впровадженню новітніх технологій в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НБУ планує запустити національний інноваційний хаб для фінсектора у 2026 році

Доходи загального фонду держбюджету в жовтні-2025 виросли на 41,6% до жовтня-2024 завдяки грантам

"Укрзалізниця" планує довести євроколію до Львова до кінця 2027р

Кабмін тимчасово продовжив заборону експорту необробленої деревини напередодні завершення мораторію

США і Китай наступного тижня підпишуть торговельну угоду - міністр фінансів

Мінекономіки запустило опитування експортерів щодо вітчизняного бренду та потреб інструментів підтримки

Fitch підтвердило рейтинг ПроКредит Банку на рівні "CCC"

ЄІБ розглядає фінансування проєкту забезпечення Миколаєва питною водою вартістю EUR70 млн

Учасниками програми "ВідновиДІМ" тепер можуть бути лише ОСББ з пошкодженнями від 1 млн грн

Ощадбанк та Укрексімбанк тимчасово закрили торговельно-офісний комплекс Gulliver, звинувачують ексвласника

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА