Інтерфакс-Україна
12:02 06.01.2021

Світовий банк поліпшив прогноз зростання економіки України у 2021 році до 3%

1 хв читати
Світовий банк поліпшив прогноз зростання економіки України у 2021 році до 3%

Світовий банк підвищив прогноз зростання валового внутрішнього продукту (ВВП) України в 2021 році до 3%, тоді як на початку жовтня він оцінював перспективи відновлення вдвічі скромніше - в 1,5%.

Згідно з січневим випуском "Перспектив глобальної економіки" СБ, оцінки падіння української економіки цього року в 5,5% та її зростання на 3,1% у 2021 році збережено на тому самому рівні.

Як повідомлялося, Мінекономіки зберігає оцінку падіння ВВП України в 2020 році на 4,8% за підсумками року й очікує його зростання на 4,6% у 2021 році.

Нацбанк раніше очікував спаду економіки минулого року на 6%, проте ближче до кінця року поліпшив свої оцінки, приблизно до 5%, прогнозуючи відновлення у 2021 році на 4,2%. Оновлений макропрогноз НБУ оголосить 21 січня.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укренерго" законтрактувало 400 МВт базового навантаження "Енергоатома" до кінця січня

Міненерго доручено розробити програму розвитку когенерації на 2026 рік – Свириденко

Додаткові 911 МВт потужності вивільнені у загальну мережу після перегляду списків критичної інфраструктури – Свириденко

Мінсоцполітики: до 4,7 тис. грн підвищився розмір середньомісячного доходу сім’ї для отримання пільги з оплати ЖКП

Засновник UFuture Хмельницький планує у 2026р. створити навчальний центр в ІП "Біла Церква" і погасити щонайменше $10 млн кредитів

"Інтерпайп" поставив труби для реалізації великого геотермального проєкту у Словаччині

Офіційні курси гривні до долара та євро оновили мінімуми, євро вперше став дорожче 50 грн

НАЛУ підтримує ініціативу уряду щодо нового Трудового кодексу як системну реформу ринку праці

Ринок сільгоспземель 2025 року увійшов у фазу прогнозованої динаміки - Мінекономіки

Веревський через Kapenata Limited купує в "Агро-Регіону" 9 агропідприємств

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА