17:55 06.01.2021

Кабмін підтримав запровадження посиленого держконтролю за ввезенням, реєстрацією та використанням безпілотників

1 хв читати
Кабмін підтримав запровадження посиленого держконтролю за ввезенням, реєстрацією та використанням безпілотників

Кабінет Міністрів України в рамках реалізації указу президента від 5 березня 2019 року №53 "Про концепцію боротьби з тероризмом в Україні" затвердив новий план заходів з реалізації цієї концепції, де йдеться про посилений держконтроль за ввезенням, реєстрацією, виробництвом та використанням у країні безпілотних авіаційних систем (БАС).

Відповідний документ оприлюднено на сайті уряду.

"Вжити заходів зі здійснення в межах компетенції посиленого державного контролю за ввезенням, реєстрацією, виробництвом та використанням в Україні безпілотних авіаційних систем з метою недопущення застосування таких систем у терористичних цілях", - йдеться в плані.

Згідно з текстом документа, ці заходи доручено здійснити Держмитслужбі, Державіаслужбі, адміністрації Держприкордонслужби, Міноборони, МВС, СБУ (за згодою), Службі зовнішньої розвідки (за згодою), Мінекономіки, іншим зацікавленим державним органам (за згодою).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ЄС та Україна працюватимуть над прискоренням впровадження вільної зони торгівлі – єврокомісар Шефчович

Україна у 2024 році втратила 10 ГВт енергопотужності, з яких вдалося відновити 5 ГВт – глава Міненерго

Україні важливо зберегти добросусідські відносини і режим вільної торгівлі з ЄС – міністр агрополітики

ФАО у 2025р. має намір підтримати 406,9 тис. українських фермерів

САП направила до суду справу про заволодіння зерном Миронівського інституту пшениці на 23 млн грн

Підземну школу у Дніпровському районі Києва планують добудувати у 2025р

За останніми оцінками відновлення України коштуватиме приблизно 500 млрд євро - Шмигаль

Epicentr Ceramic Corporation у 2024р подвоїв експорт

Темпи експорту зерна в лютому-2025 почали відставати від минулорічних - Мінагорполітики

Ідея інфраструктурного холдингу на ринку капіталу за участю міжнародних партнерів на стадії обговорення – НКЦПФР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА