Інтерфакс-Україна
14:47 07.01.2021

Програмою доступного кредитування під 5%, 7% або 9% вже скористалися понад 7,5 тис. підприємців - Шмигаль

1 хв читати
Програмою доступного кредитування під 5%, 7% або 9% вже скористалися понад 7,5 тис. підприємців - Шмигаль

Програмою доступного кредитування під 5%, 7% або 9% вже скористалися понад 7,5 тис. підприємців у всій Україні, і в 2021 році вона продовжиться і розшириться, заявляє прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Станом на зараз уже більш ніж 7,5 тисяч різних бізнесів по всій країні отримали понад 17 млрд грн. Впроваджено механізм державних портфельних гарантій для малих і середніх підприємців, коли держава забезпечує до 80% кредиту. Також продовжують діяти податкові канікули для ФОПів першої групи. До червня вони звільнені від сплати єдиного соціального внеску", - наводить слова прем'єра Офіс президента України в четвер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ексголова "Нафтогазу" попереджає про можливе подорожчання газу після ударів Ізраїлю по газовій інфраструктурі Ірану

Монопольне становище "Енергоатому" та обмежений імпорт сприяють найвищій ціні української е/е в Європі – ексміністерка енергетики

Зростання цін на нафту сповільнилося до вечора, Brent торгується біля $74 за барель

На зовнішні ринки в червні поставлено 1,2 млн тонн зерна - Мінагрополітики

До кінця липня напрям “Ремонт і виробництво” УЗ виготовить третину річного плану рейкової накладки

Ощадбанк з початку 2025р. надав великому бізнесу енергокредитів на EUR87 млн

Курс євро до гривні сягнув історичного максимуму – 48,08 грн/1EUR

"Харківводоканал" заборгував "Харківобленерго" приблизно 2 млрд грн за розподіл е/е

Шикеринець, Немчинов, Саловський та Пушкар очолили рейтинг кандидатів на посаду члена НКРЕКП

"Ліси України" вперше закуплять партію харвесторів для формування лісу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА