19:05 08.01.2021

ДТЕК до кінця першого півріччя 2021 року має намір відкрити у Великій Британії інвестиційний хаб нової української енергетики

2 хв читати
ДТЕК до кінця першого півріччя 2021 року має намір відкрити у Великій Британії інвестиційний хаб нової української енергетики

Енергетична компанія ДТЕК створює у Лондоні інвестиційний хаб нової української енергетики, початок роботи якого заплановано на кінець першого півріччя 2021 року, повідомила прес-служба ДТЕК у п'ятницю.

"Ми створюємо хаб для залучення інвестицій у проекти нової енергетики в Україні. Насамперед це стосується відновлювальних джерел енергії, систем накопичення енергії та енергетичних проектів із використанням водню. Разом зі збільшенням видобутку газу та розвитком мереж саме ці напрями визначені пріоритетними у нашій стратегії", - повідомив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко, слова якого наведено у релізі.

Згідно з ним, операційну діяльність із залучення інвестицій в Україну у Великій Британії здійснюватиме спеціально створена компанії DTEK International Ltd.

У повідомленні також зазначається, що новий офіс ДТЕК буде розташований у лондонському Сіті і буде спрямований на роботу і з інвесторами, охочими інвестувати в Україну, і з українськими підприємцями, розвиваючими енергетичні проекти.

ДТЕК має корпоративну присутність у Великій Британії з 2013 року, зазначили у компанії, додавши, що протягом останніх трьох років у Лондоні працює група з міжнародних ринків капіталу, що управляє відносинами з інвесторами, а у 2019 році організовано випуск зелених єврооблігацій для фінансування проектів ДТЕК у сфері відновлюваних джерел.

Як повідомлялося, згідно з новою стратегією ДТЕК 2030 компанія взяла на себе, зокрема, зобов'язання досягти відповідності європейському законодавству про шкідливі викиди до 2025 року і стати вуглецево-нейтральною до 2040 року, продовжити практику впровадження бездротової мережі Wi-Fi на своїх вугледобувних активах, має намір розширювати електромережеві активи в Україні та країнах ЄС і свою активність у зеленій енергетиці, зокрема, нові проекти ВДЕ за межами України, а також трейдинг на ринки країн ЄС. Крім того, в планах компанії розвивати непрофільні напрями бізнесу, зокрема, телемедицину.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна очікує завершення переговорів щодо перегляду двосторонньої угоди про ЗВТ із Македонією - торгпред

Українці, які в'їжджають на роботу до Фінляндії, можуть отримати щеплення від COVID-19

ФДМ підтверджує план надходжень 12 млрд грн у 2021 році за відсутності бюрократичних перепон

ЄБА закликала Раду відхилити "ресурсний" законопроект №5600

Банкіри очікують від НБУ підвищення облікової ставки до 8%

"Укроборонпром" і "Мотор Січ" планують підписати договір передання в лізинг двох літаків Ан-140 до кінця червня

ЄБА закликає доопрацювати законопроект про криміналізацію товарної контрабанди

Кабмін затвердив Державну програму з безпеки польотів

Відключений через балансові обмеження блок №4 ЗАЕС пробуде у резерві до 2 липня

Кабмін запропонує Раді збільшити видатки держбюджету на вакцинацію на 1,4 млрд грн завдяки доходам від розмитнення авто

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА