19:05 08.01.2021

ДТЕК до кінця першого півріччя 2021 року має намір відкрити у Великій Британії інвестиційний хаб нової української енергетики

2 хв читати
ДТЕК до кінця першого півріччя 2021 року має намір відкрити у Великій Британії інвестиційний хаб нової української енергетики

Енергетична компанія ДТЕК створює у Лондоні інвестиційний хаб нової української енергетики, початок роботи якого заплановано на кінець першого півріччя 2021 року, повідомила прес-служба ДТЕК у п'ятницю.

"Ми створюємо хаб для залучення інвестицій у проекти нової енергетики в Україні. Насамперед це стосується відновлювальних джерел енергії, систем накопичення енергії та енергетичних проектів із використанням водню. Разом зі збільшенням видобутку газу та розвитком мереж саме ці напрями визначені пріоритетними у нашій стратегії", - повідомив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко, слова якого наведено у релізі.

Згідно з ним, операційну діяльність із залучення інвестицій в Україну у Великій Британії здійснюватиме спеціально створена компанії DTEK International Ltd.

У повідомленні також зазначається, що новий офіс ДТЕК буде розташований у лондонському Сіті і буде спрямований на роботу і з інвесторами, охочими інвестувати в Україну, і з українськими підприємцями, розвиваючими енергетичні проекти.

ДТЕК має корпоративну присутність у Великій Британії з 2013 року, зазначили у компанії, додавши, що протягом останніх трьох років у Лондоні працює група з міжнародних ринків капіталу, що управляє відносинами з інвесторами, а у 2019 році організовано випуск зелених єврооблігацій для фінансування проектів ДТЕК у сфері відновлюваних джерел.

Як повідомлялося, згідно з новою стратегією ДТЕК 2030 компанія взяла на себе, зокрема, зобов'язання досягти відповідності європейському законодавству про шкідливі викиди до 2025 року і стати вуглецево-нейтральною до 2040 року, продовжити практику впровадження бездротової мережі Wi-Fi на своїх вугледобувних активах, має намір розширювати електромережеві активи в Україні та країнах ЄС і свою активність у зеленій енергетиці, зокрема, нові проекти ВДЕ за межами України, а також трейдинг на ринки країн ЄС. Крім того, в планах компанії розвивати непрофільні напрями бізнесу, зокрема, телемедицину.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Прозорро.Продажі" оновили пошук на порталі

МХП планує до кінця 2023 року відкрити в Україні 2 тис. "М’ясомаркетів"

"Укравтодор" і "УЗ" підписали меморандум про добудову Дарницького моста в Києві до кінця 2021 р.

Уряд України затвердив Національну економічну стратегію до 2030 року

Українці на 3 березня подали 60 тис. податкових декларацій про доходи на 10,3 млрд грн

Кабмін схвалив Концепцію розвитку цифрових компетентностей до 2025 року

Кабмін доручив "Нафтогазу" забезпечити в березні оптовий продаж газу за фіксованою ціною для населення і ТКЕ до кінця квітня 2022 р.

"Укгазвидобування" з квітня-2021 має продавати на ринку весь газ на не гірших умовах, ніж групі "Нафтогаз"

"Центренерго" після зміни керівництва обмежило постачання на адресу "Юнайтед Енерджі"

"Центренерго" після зміни керівництва обмежило постачання на адресу "Юнайтед Енерджі"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА