11:17 11.01.2021

Dragon Capital придбав фінансовий онлайн-супермаркет Treeum із Finance.ua та Minfin.com.ua

2 хв читати
Dragon Capital придбав фінансовий онлайн-супермаркет Treeum із Finance.ua та Minfin.com.ua

Dragon Capital через фонд прямих інвестицій Dragon Capital New Ukraine Fund L.P. (Джерсі) завершив купівлю контрольного пакета акцій компанії Treeum Holdings Limited - власника видань Finance.ua та Minfin.com.ua, а також компаній Finline, Bank Online і "Мульті.Юа", повідомила прес-служба Dragon Capital.

"Ми очікуємо зростання попиту на фінансові продукти, а компанія Treeum має хороші шанси скористатися цією ринковою можливістю. Treeum має значну ринкову експертизу та впізнаваність серед клієнтів, а також демонструє вражаючі темпи зростання", - зазначив керуючий директор, співголова напряму прямих інвестицій у Dragon Capital Андрій Носок, слова якого наводить прес-служба.

Як повідомлялося, Антимонопольний комітет України у листопаді 2020 року дозволив інвестиційній компанії Dragon Capital придбати понад 50% акцій компанії Treeum Holdings Limited.

Згідно з інформацією на сайті холдингу, Treeum - це українська онлайн-платформа, на якій реалізовані порівняння та продаж фінансових продуктів, підтримка онлайн-майданчика з обміну валют, містяться рейтинги та статистика, а також новини, коментарі та професійна аналітика.

Виручка "Файненс.ЮА" у 2019 році становила майже 17,8 млн грн, чистий прибуток - майже 0,5 млн грн, "Мінфінмедіа" - відповідно 36,9 млн грн і майже 1 млн грн, "Банкінг Клас" - 10, 9 млн грн і 0,1 млн грн.

"Мульті.Юа" і "Фінлайн" минулого року отримали виручку відповідно 6,6 млн грн та 1,3 млн грн і чистий збиток 0,7 млн грн і 2,3 млн грн.

Згідно з держреєстром, бенефіціаром Treeum Holdings Limited зазначена громадянка Росії Ксенія Вайсман, яка проживає біля Києва.

Dragon Capital - одна з найбільших інвесткомпаній України. Працює у сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром у Єдиному держреєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців зазначений громадянин Чехії, президент Європейської Бізнес Асоціації Томаш Фіала.

Засновник і голова Dragon Capital Фіала є власником медіахолдингу "НВ", куди входять однойменні журнал, портал і радіо.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА