12:28 14.01.2021

Податкова без повідомлення кардинально змінила роботу з великим бізнесом - ЄБА

2 хв читати
Податкова без повідомлення кардинально змінила роботу з великим бізнесом - ЄБА

Державна податкова служба з 2021 року з огляду на трансформацію у формат єдиної юрособи кардинально змінила роботу з великим бізнесом, проте не поінформувала про це компанії, повідомила Європейська бізнес асоціація (ЄБА).

"З 1 січня 2021 року діяльність офісів великих платників податків ДПС буде здійснюватися за галузевою ознакою без прив’язки компаній до тих офісів, які розташовані найближче територіально. Про це бізнесу було повідомлено наприкінці грудня 2020 року під час зустрічі з Олексієм Любченком, головою Державної податкової служби України. 30 грудня ця інформація з’явилась на сайті ДПС України офіційно. При цьому, списки компаній з новим перерозподілом були опубліковані лише 4 січня 2021 року", - зазначила ЄБА в релізі в четвер.

Як пояснили в асоціації, серед змін - зміна рахунків для сплати податків.

"Для розуміння: компанія, що працювала у Черкасах та перебувала на обліку в Офісі великих платників податків у Дніпрі могла бути переміщена до Харкова. Однак жодного офіційного повідомлення засобами масової інформації чи через електронний кабінет платника податків бізнесу про таку зміну не надходило", - зазначила ЄБА.

"Тож звертаємо вашу увагу бізнесу на необхідність уточнення інформації про зміну місця обліку ВПП та імовірну зміну рахунків для сплати податків з метою уникнення зарахування коштів на помилкові рахунки та, як наслідок, виникнення штучної заборгованості", - наголошується в релізі.

ЄБА звернулася до податкової з проханням більш широко інформувати компанії про зміни, які впроваджує служба. "Так, з 1 січня 2021 року запроваджено єдиний рахунок для сплати податків. Тож бізнес очікує на вчасне інформування про терміни та особливості використання даного рахунку для всіх компанії в різних регіонах України", - наголосила асоціація.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА