Інтерфакс-Україна
07:55 15.01.2021

Байден представив план стимулювання економіки США в $ 1,9 трлн

1 хв читати
Байден представив план стимулювання економіки США в $ 1,9 трлн

Обраний президент США Джо Байден представив свій план стимулювання економіки США в умовах пандемії COVID-19 на $ 1,9 трлн.

Пропозиція Байдена містить низку заходів економічної допомоги. Зокрема, він пропонує виплати американцям у розмірі $ 1,4 тис.

Ці гроші будуть виділені на додаток до виплат розміром $ 600, які були схвалені Конгресом у грудні і розіслані на початку цього місяця.

Обраний президент також закликав підвищити федеральну мінімальну заробітну плату до $ 15 доларів на годину, збільшити допомогу з безробіття.

Згідно з планом Байдена, також пропонується виділити $ 350 млн на допомогу урядам штатів і місцевим органам влади, а також $ 160 млрд - на національну програму вакцинації.

Пропонується виділити гарантії в $ 35 млрд на кредити малому бізнесу, які дозволять у кінцевому підсумку роздати кредитів на $ 175 млрд.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна подовжила обмеження імпорту сталевих прутів з Білорусі та Молдови та почала розслідування щодо сталевих труб з Туреччини

ЄБА закликає МВС та Головний сервісний центр забезпечити технічну можливість перереєстрації вживаних авто

Вартість виробленого ФОПами хлібу з моменту початку блекауту зросла приблизно на 25% – нардеп

Укрексімбанк закриє центральне відділення у Києві та підрозділи у Тернополі й Чернівцях

Українська промисловість відіграватиме основну роль у повоєнному відновленні – CEO "Інтерпайпа"

Група "Нафтогаз" збільшила імпорт е/е до понад 50% від власних потреб – глава правління

Україна наразі відбирає з ПСГ 52 млн куб. м газу на добу при споживанні в окремі дні до 140 млн куб. м – ексміністерка енергетики

"Д.Трейдінг" ініціює розірвання укладеного до підвищення прайскепів договору з "Енергоатомом"

Україна у 2026р. збереже тенденцію зареєстрованих за рік до 30 індустріальних парків, працюючих – до 15-25 – експерти

Кабмін ухвалив одноразову виплату 7,5-15 тис. грн соціально важливим ФОП та кредити на енергообладнання по "5-7-9" під 0%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА