Інтерфакс-Україна
10:44 15.01.2021

Уряд вирішив зафіксувати верхню межу ціни газу не вище ніж 6,99 грн за куб. м

1 хв читати
Уряд вирішив зафіксувати верхню межу ціни газу не вище ніж 6,99 грн за куб. м

Уряд розробить "річний газовий продукт" із фіксованою ціною для споживачів на рік, а також зафіксує верхню межу ціни на газ не вище за 6,99 грн за кубометр, повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Уряд вирішив зафіксувати верхню межу ціни газу не вище за 6,99 грн за куб. м. Це ринок, це ціна газу на ринку, але верхня межа не може перевищувати цю цифру", - сказав Шмигаль у п'ятницю в ефірі "Сніданок з 1+1".

Він додав, що зазначена ціна діятиме на період карантину або до кінця опалювального сезону, тобто щонайменше до квітня.

"Далі дивитимемося, якою буде ситуація. Можливо, ціна піде різко вниз, тоді знімемо це обмеження", - сказав він.

"Річний газовий продукт", у свою чергу, захистить громадян від непередбаченого зростання ціни.

"Держкомпанія "Нафтогаз" та інші постачальники газу обчислять ціну своїх річних продуктів і запропонують українцям фіксовану ціну", - пояснив Денис Шмигаль.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Основним ринком збуту українських органічних продуктів залишається Європа, яка купує 93% товарів - Висоцький

ПриватБанк з 2026р обнулив абонплату за обслуговування рахунку активних ФОПів

ЄБРР з початку повномасштабної війни інвестував EUR9,2 млрд у 25 проєктів в Україні – Патроне

Фонд підтримки енергетики акумулював майже EUR1,7 млрд і планує залучити ще EUR380 млн – директор Секретаріату ЕС

Українські виробники ліфтів у 2025р збільшили обсяги виробництва на 25% - Кисилевський

Банга в Давосі: Для успіху Україні потрібне лідерство суспільства і простір для приватного сектору

"Метінвест" у 2025р. налагодив виробництво 11 нових видів продукції, за понад 10 років війни – 433

Частка дохідного житла в структурі житлового ринку у найближчі роки зростатиме - думка

Глава МВФ радить Україні позбутися субсидіювання електроенергії, опалення та справедливіше ділити податковий тягар

Качка розраховує на винесення кандидатури України на вступ до ОЕСР на розгляд Ради Організації вже у 2026р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА