16:52 16.01.2021

У "Слузі народу" розраховують, що Рада зможе розглянути законопроект про "малі облгази" наприкінці січня

2 хв читати
У "Слузі народу" розраховують, що Рада зможе розглянути законопроект про "малі облгази" наприкінці січня

Верховна Рада зможе розглянути законопроект про "малі облгази" наприкінці січня, сказала агентству "Інтерфакс-Україна" заступник голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук у суботу.

"Щодо того, що ще потрібно зробити, щоб вирішити питання облгазів, то зараз профільний комітет працює над відповідним законопроектом, який, я думаю, що ми за ad hoc-процедурою навіть зможемо ухвалити наприкінці січня, під час пленарного тижня. Цей законопроект стосується того, наприклад, щоб дати можливість вводити тимчасові адміністрації в облгази, і закріпити, що працювати на ринку зможуть тільки ті компанії, у яких щонайменше 100 тисяч абонентів", - зазначила Кравчук.

Водночас парламентарій нагадала, що 14 січня ввечері відбулася фінальна нарада щодо врегулювання тарифів, під час якої було погоджено, що фіксована ціна на газ під час опалювального сезону становитиме 6,99 грн. За її словами, стосовно розподілу газу НКРЕКП на початку наступного тижня має намір ухвалити постанову, згідно з якою цей тариф не зможе перевищувати 1,79 грн/кубометр.

"І ще один напрям, який було обговорено, - це те, що стосується електроопалення, оскільки в Україні близько 400 тисяч домогосподарств, які перейшли на електрокотли. І цей опалювальний сезон, починаючи з січня, ті домогосподарства, у яких офіційно зареєстровано електроопалення, отримають монетизовану субсидію у вигляді тисячі гривень. І це приблизно та різниця, наскільки більше вони мали б платити", - підсумувала Кравчук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА