10:11 19.01.2021

Мінсоцполітики заявляє про необхідність якнайшвидшого впровадження пенсійних накопичень

1 хв читати
Мінсоцполітики заявляє про необхідність якнайшвидшого впровадження пенсійних накопичень

 Міністерство соціальної політики України заявляє, що зволікати з запровадженням накопичувальної пенсійної системи не можна.

"Міністерство соціальної політики надало комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів пропозиції до проектів законів України "Про загальнообов’язкове накопичувальне пенсійне забезпечення" (реєстр. №2683 від 27.12.2019) та "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо загальнообов’язкового накопичувального пенсійного забезпечення" (реєстр. № 2763 від 16.01.2020), які підтримуються широкими колами експертів", - йдеться у повідомленні прес-служби Мінсоцполітики.

Зазначається, що пропозиції міністерства забезпечать: зниження ризиків корупції та зловживань за рахунок єдиних підходів до суб’єктів, що надаватимуть послуги в системі накопичувального пенсійного забезпечення, без створення "особливих умов" для окремих структур, навіть якщо їхнім засновником є держава; посилення відповідальності засновників недержавних пенсійних фондів, що надаватимуть послуги в системі загальнообов’язкового накопичувального пенсійного забезпечення; "Єдине вікно" для роботи людей зі своїми пенсійними накопиченнями; єдині підходи до пенсійних виплат у системі накопичувального пенсійного забезпечення, зрозумілість виплат для учасників системи; можливість не збільшувати податкове навантаження на фонд оплати праці для роботодавців і працівників при запровадженні системи.

"Реалізація таких змін забезпечить функціональну спроможність системи, її відповідність ринковим реаліям, зменшення корупційних ризиків, посилення захисту людини та її пенсійних накопичень", - вважають у відомстві.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна планує скоротити викиди агросектора на 14% до 2030 року

ВВП Італії впав на 8,9% у 2020 році - максимальний спад із часів Другої світової війни

Кияни винні "Київтеплоенерго" 4,2 млрд грн, найбільший борг - 189,6 тис. грн

УСПП підтримує підвищення акцизу на тютюнові вироби для нагріву на 200% із квітня з подальшим зростанням на 30% до 2025 р.

Загальний фонд держбюджету України у лютому-2021 зведений із дефіцитом 18 млрд грн - Мінфін

Реальна зарплата в Україні в січні 2021 року зросла на 8,3% - Держстат

Зеленський привітав сім'ї, які першими підписали договори іпотеки з банками у рамках держпрограми "Доступна іпотека 7%"

Завершити будівництво Подільсько-Воскресенського мосту в Києві можна за один будівельний сезон - голова "Укравтодору"

В Україні 1 березня автоматично перерахують пенсії - Мінсоцполітики

Fitch прогнозує зростання ВВП України у 2021 році на 4,1% за інфляції 6,9%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА